Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feltűnően szép és dögös,...

A feltűnően szép és dögös, szőke, sminkelt, szépen öltözött anyukákat kinézik a játszóházban és a játszótéren?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem kinézik, ha valaki kifejezetten nagy sminkben és dögösen megy játszótérre, mivel annak nem ott van a helye. Ahogy bikiniben is kinéznének a színházban, mert annak meg nem ott van a helye.
2020. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Persze, a szabvány anyuka smink nélkül, 15cm-es lenövéssel, mackóban megy oda...
2020. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Hát, néznék nagyokat ha egy anya magassarkúban és full instasminkben tipegne a homokozóban.


Nem, szerintem nem normális zsíros hajjal és lyukas mackóban lenni anyaként, de ha egy játszótéren a dögösség a prioritás, ott valami túlkompenzáció és önbizalomprobléma van.

2020. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Ja, amúgy a feltűnően szép nálam nem egyenlő a sminkkel, a szépen öltözött meg a dögössel.
2020. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Az apukák nem kinézik, hanem megnézik őket. ;-)
2020. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom, ha ez alatt a látványos póthajat, seprűszempillát, erős sminket, kidobott melleket / feneket stb vesszük akkor igen, furán nézek rá de szimplán csak azért mert alapból az ilyen nőket prosztónak tartom nem anyukaként, más közegben is 😃 Egy normális, ápolt, természetes, csinos szőke nővel viszont semmi bajom nincsen, én is ilyen vagyok és soha senki nem nézett még ki sehonnan.
2020. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Mi neked a feltűnően csinos? Engem a veszprémi állatkertben sokkolt le egy család, apa és gyerekek normálisan néztek ki (2 fiú, 1 lány, kb 3-6-8 évesek lehettek) mellettük anyuka fekete lakk holdjáróban, rövid derekú, szakadt, tanga farmersortban, pink melltartóben, felette fekete necc felsőben, smink és haj Paris Hiltont idézte a 20as éveiből. Látványosan szépnek, csinosnak érezte magát 😂
2020. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Én szoktam látni nagyon csinos, szép anyukákat, nem nézem le őket, hanem irigylem. Nem vagyok igénytelen, de hozzájuk képest egy darab sz.rnak tűnök. És nem azért, mert nem mosok hajat, vagy mert én mackóban megyek a játszóra, hanem szimplán csak zombi fejem van, ők meg úgy festenek, mint a topmodellek egy krumplis zsákban is.
2020. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez attól függ. Ha természetesen szép, normál nappali smink en biztos nem. Ha ilyen Voksan Virág szintről beszélgetünk (ami sminket és nem a szépséget illeti) akkor megemelnem a szemoldokom, hogy ezt most miért de tényleg, de nem nézném ki. Nem különösebben hat meg más külseje. Nyilván ha nagyon kitűnik a tömegből, azt megbámulja az ember.
2020. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem érdekelt, ki hogy néz ki a játszótéren. Felőlem maga Paris Hilton is ott tipeghet, nem érdekelne.

Én nem megyek mackóban, zsíros lenőtt hajjal, de nem azért, mert hogy mit gondolnak, hanem mert nem érezném úgy jól magam a bőrömben.

2020. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!