Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Hermina,...

Mit gondoltok a Hermina, Heléna ,Janka, Tímea , Adél nevekről?

Figyelt kérdés
Melyiket adnád a gyermekednek? Melyik tetszik a legjobban , és melyik a legkevésbé? :)
2020. okt. 21. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Ezek közül nekem az Adél és a Janka tetszik annyira, hogy adnám is. (Bár már megvannak a favoritok, amik nem pont ezek)

A Hermináról a hermelin jut eszembe, egy menyét szerű állat

A Tímea, bár tudom, hogy klasszikus, nekem sosem tetszett "Timi"-ként sem. Persze nem akarok megbántani senkit, abszolút vállalható név.

A Heléna számomra túl hercegnős, az egyszerűbb neveket kedvelem.

Ezek közül szerintem a Herminán kívül mindegyik adható

2020. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Tímea vagyok, nem szeretem a nevem.
2020. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Helena vagy hermina. Nekem a tobbi tul gagyi.
2020. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Egyedül a Jankát nem adnám, mert az még hagyján, hogy iszonyatosan ódivatú név, de emelett rusnya is. Semmi nőiesség nincs benne.
2020. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Heléna, esetleg Adél okés. Én Tímea vagyok, szóval nem tudok rendesen véleményt mondani erről a névről. Én szeretem a nevem, a Timi becézésétől viszont kiráz a hideg, már pedig a Tímeát az esetek többségében mindenki rögtön "letimizi". De ettől eltekintve szerintem szép név, vállalható.
2020. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem csak a Janka tetszik.
2020. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Timea vagy Adél tetszik.

A Jankaval én is úgy vagyok, hogy ódivatú és a hangzása is az, valahogy érdemtelenül népszerű. (Bocsi)

2020. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Hermina nekem olyan mint egy egészségügyi betét márka vagy ilyesmi. A többi jó.
2020. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Heléna tetszij, gondolkodom is rajta.
2020. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Adél tetszik a legjobban. Nőies, komoly, de kislánynak is lehet becézni. Hermina, Heléna nem tetszik. Janka is egész jó.

És én is Tímea vagyok, elmegy kategória. Egész dallamos, nem felkapott mostanában.

2020. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!