Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Hermina,...

Mit gondoltok a Hermina, Heléna ,Janka, Tímea , Adél nevekről?

Figyelt kérdés
Melyiket adnád a gyermekednek? Melyik tetszik a legjobban , és melyik a legkevésbé? :)
2020. okt. 21. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Hermina??? Ez borzasztó!
2020. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Derjaderja ***** válasza:
75%

Nekem a Janka tetszik (esetleg Jana).

Az Adél felkapott szerintem, most ez az aktuális "elegáns éa modern" név, én nem szeretem.

Tímea az jó végül is, de nem tetszik különösebben.

A Heléna görög nemzetiségi név szamomra.

Hermina öregasszonyos.

2020. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Az Adélt adnám egyedül ezek közül. A Herminát semmiképp.
2020. okt. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Heléna.


Hermina nekem öreges.

Adél Tímea túl snassz.

Janka 🤦‍♀️ a hideg is kiráz tőle.

2020. okt. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

Hermina szerintem nem olyan rossz, uralkodói családokban volt népszerű, számomra van egy arisztokratikus hangzása ennek a névnek, de a válaszok alapján elbizonytalanodtam. Nem szokványos hangzású manapság az tény.

A Heléna nekem Helenaként jobban tetszene, nem tudom, így lehet-e anyakönyvezni?

Janka nem tetszik, mint egy becenév.

Adél se nagyon, olyan "nagydarab" név.

Tímeáról nem nyilatkozom, engem így hínak. Ezért nem adnám a gyerekemnek. Egyébként szerintem vállalható, nem volt vele komolyabb problémám az életben. A Timi becenév miatt vagyok időnként baráti körben "Timmy", mint a sérült gyerek a South Parkból. :D


Esetleg Henriett(a)?

2020. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
14%
Adél és Heléna szépek szerintem. A Hermina, Janka öregesek és csúnyák. A Tímeáról a sok Tímea nevű ismerősöm jut eszembe, ezért nekem nem tetszik, mert egyiket se bírtam. De ez már csak külső hatás, a Hermina és a Janka kivételével vállalhatóak. Az Adél nekem az egyik favorit, úgyhogy sztem az a legjobb.
2020. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

Adél tetszik, ezt el tudom képzelni, hogy adnám is.

A Tímea nem rossz, klasszikus név, én nem adnám de nincs vele gond.

A Heléna szép hangzású, de nem vagyok híve az ilyen "külföldiesített" neveknek.

Janka nem tetszik, nem is adnám (nekem a Janka becenév, én Szlovákiában élek és itt "Jana"-ként nagyon népszerű, aminek Janka a beceneve)

Hermina nem tetszik egyáltalán

2020. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!