Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Enyhülni fog ez a baba iránti...

Enyhülni fog ez a baba iránti vágyam?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, barátom azt mondta ha terhes lennék ő örülne, én is örülnék, mindig is szerettem a gyerekeket.

Már voltam terhes, és bennem azóta úgy fel erősödött az anyai ösztön. Nagyon szeretnék gyereket.

És nagyon jól tudom, hogy előbb tanuljak, legyen meg a háttér. Lakni lenne hol(nem szülőknél, nem is albérlet), csak hát még az iskola. Nem is az a kérdésem hogy vállaljak e most gyereket, hanem hogy amég nem leszek terhes addig ennyire vágyni fogok gyerekre?:S


2010. aug. 9. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
háááát...aha...
2010. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amig minden oké körülötted, rózsaszin ködben lebegsz, addig vàgysz. Aztàn lecserél a baràtod vagy te őt, lesz gond a sulival, meg az èlettel, na akkor enyhülni fog.
2010. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hogy ti milyen pesszimisták vagytok:D
2010. aug. 9. 11:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, én erre válaszoltam:

"Nem is az a kérdésem hogy vállaljak e most gyereket, hanem hogy amég nem leszek terhes addig ennyire vágyni fogok gyerekre?:S"

szóval igen!ennyire fogsz rá vágyni....

2010. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ne haragudj, köszi első.
2010. aug. 9. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Igaza van elso es a masodik valoszolonak is.

Az, hogy egy no anya akar lenni az tok normalis dolog es sajnos az is, hogy ritka szerencses az a 18 eves almodozo aki 50 evesen is ugyanazzal a ferfival el aki elete legnagyobb szerelme a lila koddel egyutt.

Ne haragudj! Tenyleg nem osszetorni akartam az abrandokat. Csak emlekszem amikor meg en is 18 voltam.

En dupla annyi vagyok mint te es az elso babamat varom. Sokat vartunk ra es en mindig nagyon szerettem volna!

2010. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én értelek csak nem azt mondom hogy én látom a jövőt, ez csak egy érzés. Nem rég voltam terhes, elvetéltem, nem elvetettem, és azóta sokkal jobban vágyok gyerekre.
2010. aug. 9. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne gondolkozz ezen, mert minnél jobban agyalsz ezen, annál jobban belecsavarodsz, sportolj-tanulj-szórakozz ha lekötöd magad, akkor más is örömöt fog okozni, és nem csak a baba gondolata! Élvezd az életed, hisz olyan fiatal vagy, használd ki hogy még azt csinálod amit akarsz (nagyjából) Aztán mikor megérsz rá (anyagilag, hátterileg, érzelmileg) akkor jön majd az anyaság, de addig is éld ki magad!!
2010. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

amúgy van örömöm az életben, letudom magam kötni, barátommal is nagyon jó a viszonyunk.

2010. aug. 9. 19:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Szamomra nyilvanvalo volt abbol amit irtal, hogy a babadat elvesztetted es nem elvetetted. Hidd el, csak megerositeni tudom magam. Ugye most varjuk az elso babankat es en is tul vagyok egy vetelesen. Olyan nagy veszteseg ez de mit tudunk tenni?

Szoval normalis, hogy szeretned...el is fog jonni az ido.

2010. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!