Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves fiúnak ajándéktippek?

2 éves fiúnak ajándéktippek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még messze van, de idén bajban vagyok a kisfiam karácsonyi ajándékával kapcsolatban. Könyvet azt veszek neki, de más egyéb ötletem nincs. Szinte mindene megvan, és nincs ötletem. Ti mit vettetek vagy mit fogtok venni a hasonló korú fiatoknak?
2020. okt. 28. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen éppen Tompeti meg Mása és a medve rajongó volt, így elmentünk koncertre, szenteste meg kapott egy plüssmedvét, a nővére meg egy Mását. Biztos volt más is, de ezekre emlékszem. :)
2020. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Játékkonyhát (nem rózsaszínt), nagyon szeret az edényeimmel babrálni. Lego Duplo Trópusi szigetet kap még. Könyvet is biztos kap, mert azokat is imádja.
2020. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Játékkonyhára én is vevő lennék, csak azt a húgánam szeretnék majd venni. Macerás vagyok, tüdom.🥴
2020. okt. 28. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lábbal hajtós traktor jött be nekünk. Mondjuk rajong értük.
2020. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a húgának játékkonyha akkor a fiuknak van barkácsasztal, valami ilyesmi: [link]
2020. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Járgánnyal tele a szoba, de a munkapad jó ötlet, köszönöm
2020. okt. 28. 17:06
 7/8 A kérdező kommentje:

Végülis fa eladópultot kap, abba tud pakolgatni, tök jól lehet szerepjátékozni.

De ha a konyha nem került volna szóba, ki tudja eszembejut-e, szóval köszönöm mindenkinek. 😊

2020. okt. 29. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper ötlet.
2020. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!