Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt meddig lehet...

Terhesség alatt meddig lehet biciklizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt olvastam hogy kB 32-33hetes korig lehet biciklizni. Nektek mi a tapasztalatok? 31 hetes terhes vagyok!

2020. nov. 1. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg biztonságban érzed magad rajta, és nem kényelmetlen a használata.
2020. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biciklizni szerintem bármeddig lehet, csak esni nem tanácsos. Onnantól, hogy a tested súlyeloszlása a nagy pocak miatt megváltozik, szerintem már ne biciklizz, mert nem a megszokott lesz a bicikli dinamikája és úgy azért tényleg el lehet esni. Ugyanígy jeges, sáros, egyenetlen úton se mennék.


Nekem ez méginkább dilemma, mert főleg biciklivel közlekedem, és sosem szoktam esni. Gyalog keveset járok, mégis már többször is sikerült megbotlanom, elesni, nagyon kétballábas vagyok. Pedig semmilyen magassarkút vagy ilyesmit nem hordok. Tricikli beszerzésén is gondolkozom.


Mindez persze arra vonatkozik, ha eddig rendszeresen bicikliztél.

2020. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm, aki nst-re bicoval ment és ott tartottak szülni 😀 de amúgy nem biciklizni veszélyes, hanem elesni. De ha kényelmetlen lesz úgyis abbahagyod.
2020. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb én is 31 hetes lehettem amikor már kényelmetlen volt, előtte végig bicikliztem. Ha a hasam nem lett volna akkora simán mentem volna még, de egyszerűen már nem bírtam odáig hajolni. 🙂
2020. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg kényelmesnek érzi az anyuka és nem terheli túl magát. Én sajnos már a kezdetektől nem ültem biciklire, mert veszélyeztetett vagyok. De amilyen nagy a hasam, már félidőben sem tudtam volna tekerni.
2020. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en unokatesom felidoig futott. En azt sem birtam elkepzelni,h lotyoghetett a baba bent. Amugy is itt a rossz ido,inkabb buszozz,vagy autoval menj.
2020. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Életveszélyes, mert ha úgy esel el, leválhat a lepény és elvérzel mire kiér a mentő. Ne tedd!
2020. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!