Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez az új abortusz törvény...

Mi ez az új abortusz törvény Mo-n!? Bocsánat, de én nem értem.

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nincs új törvény. Ez egy dokumentum csak. Olyan, mint az isztambuli egyezmény. Csak azt ugye nem írtuk alá. Bezzeg ezt a fertelmet, ezt igen. Na ennyire becsülik a nőket ebben az országban.
2020. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát Magyarországon már nem lehet abortusz a kórházi körülmények között?
2020. nov. 1. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
De, lehet. Igazából (egyelőre) nem változott semmi sem.
2020. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Semmi nem változott, csak a lengyel abortusztörvény kapcsán egyeseknek jólesik riogatni a magyar nőket.
2020. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
4 neked pusztán riogatás, hogy Szudánnal meg Szaúd-Arábiával meg ezekhez hasonlóan erős női jogokat védő országokkal írtunk alá ugyanolyan dokumentumot? Egy dokumentumot, amitől Európa kultúr része egy az egyben elhatárolódott? Hm. Szerintem ez nem riogatás, hanem vészcsengő.
2020. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem ez az első eset, hogy Fideszes politikusok semmibe veszik a nőket.
2020. nov. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez már tényleg felháborító! Komolyan mondom lassan már át megyünk az őskorba, hogy a nőknek lassan semmi joguk nem lesz semmihez. Undorító
2020. nov. 2. 12:35
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne szavazz a Fideszre legközelebb (sem)!
2020. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
67%

[link] -> Lengyelországban bevezették az abortusztörvényt. Egy pihentebb forma lengyel youtuber sajátos módját találta meg a tiltakozásnak. Érdekes, és gondolatébresztő az animáció... Ha esetleg nálunk is megszigorítanák a dolgot, érdemes belegondolni, hogy hányan próbálkoznak meg házilag, abszolut nem steril "eszközök" segítségével az abortusszal...

Azzal együtt, hogy az abortusszal nem minden esetben értek egyet (leginkább a hosszútávú egészségügyi problémák miatt), én azt mondom, hogy SOKKAL biztonságosabb ha orvos, steril körülmények között végzi, mintha egy kétségbeesett tinilány magának veszi el mondjuk kötőtűvel, stb. Ezért tartom baromságnak az abortuszellenes törvényeket. Idegen sehogy nem fogja tudni megállapítani azt, hogy ki miért vállakozik a beavatkozásra... Nem lát bele az adott nő életébe.

2020. nov. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nagyon le vagyok maradva, esetleg nem követem figyelemmel ezeket az abortuszos dolgokat. De eddig nem hallottam ilyeneket, hogy saját magának veszi el a nő magzatot. Te jó ég!
2020. nov. 6. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!