Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan használtok cumisüveg...

Sokan használtok cumisüveg sterilizálót?

Figyelt kérdés
Bár persze nem tankolok be, lehet nem is kell egy jó darabig majd cumisüveg, de marketplace-en szemezgetek a sterilizálókkal. Van értelme? Nem elég csak "simán" elmosni az eszközöket? Vagyis persze, biztos elég, tuti nem mindenki használ erre külön kütyüt, csak a véleményetekre azért kíváncsi lennék.

2020. nov. 2. 07:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Én simán csak kifőzöm a cumisüvegeket.
2020. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Meg a cumisüveg melegítővel kapcsolatban is kérlek írjatok véleményt, ugyanígy marketplace-en egy Philips Avent-esre már 5000-ért szert lehet tenni. De az most kb ugyanaz, mintha berakom a mikróba, vagy nem?
2020. nov. 2. 07:50
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon szeretem a sterilizálót. Az első lányomnál fertőtlenítő folyadékot használtam mert akkor még újdonság volt nagyon a mikrós sterilizáló de utólag össze tettem volna a két kezem érte hogy mennyivel egyszerűbb mint a folyadék. Én nem bántam meg. Viszont a cumisüveg melegítőt akkor sem és most sem használtuk. Max akkor praktikus ha sokat mentek kocsival és nem tartja a termosz olyan sok ideig a hőt.
2020. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Én csak elmostam, aztán kifőztem.
2020. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
MAM önsterilizálós cumisüvegeink voltak
2020. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Èn cumisüveg sterilizàlót hasznàltam ès nagyon szerettem nem làbosoztam forraltam a vizet, hanem csak ebbe tettem be a vizet meg a cumisüvegeket a mikroba pàr perc ès kèsz volt.

Elejèn melegítôt is hasznàltam mert làttam a korhàzban is abban tartottàk a tàpszeres üvegeket de az max anyatej melegítèshez ideàlis, tàpszervízhez nyilvàn a mikro a jobb.

2020. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer főztem ki, vásárlás után. Utána simán mosogattam...
2020. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Én cumisüveget sem használtam soha, úgyhogy utólag örülök, hogy végül nem vettem meg se a sterilizálót, se a melegítőt
2020. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekunk is a MAM onsterilizalo cumisüveg van,nagyon bevált
2020. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
Én se használtam soha cumisuveget
2020. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!