Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan használtok cumisüveg...

Sokan használtok cumisüveg sterilizálót?

Figyelt kérdés
Bár persze nem tankolok be, lehet nem is kell egy jó darabig majd cumisüveg, de marketplace-en szemezgetek a sterilizálókkal. Van értelme? Nem elég csak "simán" elmosni az eszközöket? Vagyis persze, biztos elég, tuti nem mindenki használ erre külön kütyüt, csak a véleményetekre azért kíváncsi lennék.

2020. nov. 2. 07:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
köszönjük, 8 és 10, ezt pont senki nem kérdezte...
2020. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%

11!


Nem? Nos, szerintem de. Olvasd el a kérdést.

2020. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Segítek, 12, ez a kérdés: Sokan használtok cumisüveg sterilizálót?


Erre hol válasz, hogy nem használtál üveget? Ügyes vagy, jár a keksz, légy boldog, más meg használt. Tőlük szeretné megtudni a kérdező, használtak-e sterilizálót.

2020. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
25%

13!


Nos, ott a valasz: nem, sem üveget, sem üveg melegítőt nem használtam. Amúgy ha tovább olvasod a kérdező írását, ott szerepel, hogy lehet nem is kell majd jodarabig cumisüveg. Kapaszkodj, lehet hogy soha nem kell.

2020. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Nekem csak azért van most mert kaptam,de még várjuk a lányom születését. Korábban sterilizáló folyadékot használtam, de azt mondják, hogy hosszú távon káros. A szilikon részeket folyó csapvízzel mostam el, a többit pedig a mosogatógépbe raktam. Nem volt gondom vele soha
2020. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%
Mi se használtunk cumisüveget eddig és valószínűleg nem is fogunk. Most épp a harmadik gyerekünk van anyatejes korban.
2020. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem használtam sterilizálót, szintén Mam önsterilizálós üvegeink vannak.
2020. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Cumisüveget, cumit nem használtam soha, viszont elektromos sterilizalót igen. Rengeteget használtam az elektromos mellszívót, svéd itatópoharat, műanyag babakanalat, ezeket sterilizáltam benne naponta többször. Nagyon szerettem, megkönnyítette az első hat hónapot.
2020. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Zöldségpároló edénybe raktam a cumit és a cumisüveget. Tele vízzel és mikro. 10 perc kb.
2020. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jó dolog az elektromos sterilizáló. Viszont cumisüveg melegítőből olyat érdemes venni, ami hőfoktartós.


Off: A válaszolónak, aki leírta, hogy nem használt cumisüveget: Miért jó egy ilyen kérdésnél provokálni? Mert igencsak azt csinálod, ha ráértél visszajárni.

2020. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!