Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan használtok cumisüveg...

Sokan használtok cumisüveg sterilizálót?

Figyelt kérdés
Bár persze nem tankolok be, lehet nem is kell egy jó darabig majd cumisüveg, de marketplace-en szemezgetek a sterilizálókkal. Van értelme? Nem elég csak "simán" elmosni az eszközöket? Vagyis persze, biztos elég, tuti nem mindenki használ erre külön kütyüt, csak a véleményetekre azért kíváncsi lennék.

2020. nov. 2. 07:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Simán kifőzőm és a végén teszek bele egy pici ecetet. Nálunk sajnos nagyon kemény a víz
2020. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
81%
Mikróba tehető sterilizálót használunk napi szinten. Annál több felesleges szerintem. Egy fokkal egyszerűbb, mint kifőzni.
2020. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%
22es vagyok, látom kialakult egy vita is. Elmondanám, hogy nem csak cumisüveget lehet sterilizálni vele, hanem bármi kisebb méretűt. Én abban szoktam néha sterilizálni a rágókákat, a cumikat, a poharat, szilikonkanalat stb.
2020. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Szintén mikrós sterilizálót használok, bármilyen kisebb dolgot bele lehet rakni, gyors, egyszerű, hatékony.

Én vettem cumisüveg melegítőt, bár a kislányom csak anyatejes. De tesóm kisfia tápszeres. Mikor itt voltak, kipróbáltuk, hát rá kellett jönnöm, hogy teljesen felesleges. Mire felmelegíti a vizet... Szegény baba éhezni fog addigra. De persze nem vartuk meg, 10 perc után épphogy langyos volt, inkább mikróztuk.

2020. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!