Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már aki úgy döntött hogy...

Volt már aki úgy döntött hogy megszüli a gyermekét,minden nehézség ellenére,vallási okok miatt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy pont amikor kiderült hogy terhes,akkor szakított vele az apa, családjától támogatásra nem számíthat semmilyen módon, nincsenek barátai. Kevés félretett pénze van, fél év alatt az összes elfogyna, utána nem tudna dolgozni sem a terhesség alatt, mivel nem bejelentve foglalkoztatják, így nem kapná meg az állami támogatásokat,gyedet,gyest. Lelkileg igen instabil, az óvszer nélküli szex is egyfajta ráerőltetés volt a másik fél részéről.
2020. nov. 3. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Olvastam ilyen riportot lányokkal akik alapítvány közreműködésével a nyílt orokbeadast választották. Minden tiszteletem az övék, hogy volt erejük és bátorságuk a nehezebb utat vallalni.
2020. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12%
Hát nem tudom, 1-es, mikor valakinek nincs pénze, se tartaléka, se támogatása, akkor nem biztos, hogy az örökbeadás a legnehezebb út...
2020. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!