Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi mással foglaljam még le...

Mi mással foglaljam még le magam amíg párom is megérik a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés
Elvonatkoztatni nem tudok, már próbáltam. Szóval körbeolvastam az internetet, megnéztem az összes babás filmet, de a párom még mindig nincs kész. Csak mindenféle kifogásokat hoz. Én meg nem akarom folyton zaklatni, csak 2-3 havonta hozom fel hogy hogy áll, demár 2 éve semmi változás. Én pedig meguntam folyton a netet bújni ha babázni akarok. Esetleg tudok segíteni neki valahogy felkészülni?
2020. nov. 5. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Csomagolj!
2020. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi idősek vagytok?
2020. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
1es! Miért kell rögtön azt javasolni, hogy csomagoljon? Azt se tudod mióta vannak együtt, házasok-e, hány évesek.
2020. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
És ha 10 év múlva se változik a véleménye?
2020. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező! Nálunk úgy volt, hogy a férjem 26 én meg 30 voltam, amikor összejöttünk. Az első 2 évben kb szóba sem került a gyerek. Éltük az életünket, dolgoztunk, buliztunk, jól éreztük magunkat. Néha szóba került az, hogy majd lesz gyerek, de nem albérletbe hanem sajátba. Igazat adtam neki és nem is erőltettem. Jól éreztem magam én is. Szabadon buliztam a barátnőkkel stb. Majd a harmadik évben váratlanul megkérte a kezem nyáron és év végén magától kérte, hogy ha elfogy a gyógyszerem akkor ne vegyek többet. Kezdjük a baba projektet. Tavaly a második gyógyszer mentes hónapban terhes lettem, de sajnos sikertelen lett végül. Ősszel összeházasodtunk, tavasszal újra terhes lettem, jövő héten szülök...jah és albérletben élünk jelenleg még...de közeleg a ház vásárlás. Én csak azért írtam ezt le, hogy lásd ha nem erőlteted akkor magától is megérik a dolog. Szerintem az is közrejátszhatott a dologban, hogy egyre több barátja apa lett és látta, hogy mennyire szeretik a gyerekeiket. Persze azért azzal jó tisztában lenni, hogy akar-e egyáltalán gyereket, mert ha kerek perec kijelenti hogy neki sose kell akkor mérlegelned kell. Ha azt mondja, hogy kell neki egy kis idő, akkor érdemes várni és később visszatérni rá.
2020. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a kapcsolatotok minősége ? Megvan a megfelelő anyagi biztonság, háttér egy gyerekhez ? Mennyi idősek vagytok ? Sok kérdés felmerül amik nélkül nem kapunk képet rólatok, így nehezebb válaszolni a kérdésre.

Mást tanácsolnék egy iskolapadból alig kikerült, kevés munkatapasztalattal rendelkező nőnek, mint egy 30-as házasnak.

2020. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

30 alatt türelmes lennék, 30 felett viszont nem csak ímmel ámmal hoznám fel, hanem mint váló okot.


Ne húzza az idődet, ha nem akar, csak fél elmondani, az nagyon patkány dolog.

2020. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Hogy-hogy mióta vannak együtt? Nyilván minimum 2 éve, ahogy írja a kérdező, azóta nincs változás. Elsővel vagyok. Ha egy kapcsolatban két ember nem egy irányba halad, akkor kár pazarolni egymás idejét.
2020. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Először leülnek vele és megkerdeznem: Pisti, akarsz te egyaltalan valamikor gyereket? Szeretnek egy körülbelüli időpontot, mert nem tudok a végtelenségig várni.
2020. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon át kellene már rágni,2 év után. Neked nagyon fontos ez a dolog, neki úgy néz ki,nem annyira. Az is lehet,hogy tart valamitől amit neked nem mer elmondani. De tény, határozottan fel kell lépned, persze nyugodt körülmények között,nem szabad vitatkozni,mert az mindennek az ellenkezőjét váltja ki.
2020. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!