Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves gyerekem egésznap...

2 éves gyerekem egésznap hallgatna egy gyerekdalt, jelent valami problémákat?

Figyelt kérdés

Van egy angol mese dal. És egésznap azt énekli, azt dudolgatja a 2 éves fiam.


Szó szerint ki harcolja magának, hogy kapcsoljam be neki ezt, az angol gyerekdalt. De ezt a nap 24-ben csinálja velem.


Anyukám azt mondta semmi gond, felnőtt embereknek is van kedvenc zenéje, és többször meghallgatja.


Csak az a baj, ő ezt mindig folyamatosan kéri tőlem ezt az angol gyerekdalt.


Aminek egyébként semmi lényege....értelme


.... Van itt olyan anyuka akinek hasonló a gyereke ?


2020. nov. 8. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmi gond nincs vele. A gyerekeknek vannak ilyen időszakaik, hogy csak egy valamit szeretnek nézni, vagy hallgatni. Gondolom neked is volt, csak nem emlékszel rá. Én anno a Nils Holgerssont néztem orrvérzésig, húgom így volt a Micimackóval, öcsém meg a Supermannel.
2020. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Az a baja, hogy 2 éves. :D Majd kinövi.

A középsőm a Khumba dalt hallgatta orrvérzésig ennyi idősen.

A kicsi meg Tompetit, ami azért volt jobb, mert nem ragaszkodott ugyanahhoz a dalhoz, csak az előadó személyéhez, így azért változatosabb volt a repertoár. :))))

2020. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ahh egyes, imádtam a Nils Holgerssont! <3 Öcsém bő 10 évvel fiatalabb nálam, és akkor ismételték a sorozatot a tévében. Megsiratta, amikor vége lett... <3
2020. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmutattál neki valami fülbemászó vackot, pl: baby shark és most fáj a fejed? 😂
2020. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az kész a baj, hogy te megőrülsz tőle. De a gyereknek nem lesz baja 😀
2020. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
HallgatNÁ. De mivel egy család tagja, ahol minden tag egyformán fontos, értelmes családban nem fogja hallgatni. Mert megtanulja, hogy nem a család alkalmazkodik 1 taghoz, hanem a tagok az egészhez és egymáshoz. Én nem vagyok hajlandó megőrülni, sem a gyerekem miatt, sem a párom miatt. Meghúzom a határt, ameddig hozok áldozatot és egy határon túl nem, mert kölcsönösen elvárom ugyanezt a többiektől is.
2020. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek szerezik az ismétlődő dolgokat. Az enyém egy időben meg volt örülve az Alvin és a mókusok filmért. Hát szerintem naponta 3szor biztos megnéztük. Emlékszem, egyszer valami gubanc volt a dvd lejátszóval és csak angolul ment a film. A gyerek folyamatosan mondta a magyar szöveget....
2020. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz kicsit később de én folyton a Queen - Princes of the universe-t hallgattam, és énekeltem hablatyolva 🙉🙊 de folyamatosan. Kb 5-6 évesen.


Nem lettem autista, ha erre akarsz kilyukadni.

2020. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom Kicsi gesztenye klubot hallgatna egész nap. Ebédnél lassan Lizának is teríteni fogok, mert szinte családtag lett.
2020. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!