Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nő a hcg-m, de a méhnyálkah...

Ha nő a hcg-m, de a méhnyálkahártya nem elég vastag még az uh szerint és szabin van még 2 hétig a dokim, akkor szerintetek mit lenne jó tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmenni egy másik dokihoz aki most rendel, nem azon az orvoson múlik, hogy lesz baba vagy sem.


Én már ugyan biztosan tudtam, hogy terhes vagyok, a dokim épp szabin volt, mikor a 6hetes uhra mentem volna hozzá, hát mentem egy másikhoz. Doki doki, és ugyan úgy megtudta mondani mit hogyan csináljak.

Te is keress fel egy nőgyógyászt, biztosan tud segíteni egy másik is. Ha sikerül a baba, akkor még mehetsz a sajátodhoz, de pl ne ezen múljon, hogy nem jön össze a kicsi, mert vársz az orvosodra, hogy hazajöjjön...

2010. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is másik doki!
2010. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!