Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi és mennyi legyen itthon,...

Mi és mennyi legyen itthon, ha nem tudok elmenni pár hétig bevásárolni?

Figyelt kérdés

Párom 3-4 hétre elutazik külföldre dolgozni. Mivel falun lakunk, helyben csak a kis boltban a bevásárlást tudom megoldani.

Gyógyszer, pelus, popsitörlő...... mi kellhet még?

Fiam 3 éves, lányom 2 hónapos.


2011. júl. 1. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget nangyából leírtad. De szerintem mielőtt elmegy, menjetek el nagybevásárolni, kaját ott nézhetsz, biztos lesznek akciósak, meg mejd ott meglátod, mi kellhet még, (pl. mosópor...), mert a kisboltok nagyon drágák. Nálunk is van, de oda tényleg ritkán megyek.
2011. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha minden kötél szakad akkor be tudok jutni a városba, csak sofőrt kell szereznem, mert a kocsi itthon lesz. De én nem szeretek szívességet kérni senkitől, ezért inkább feltankolok mindennel amire szükség lehet.
2011. júl. 1. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:

én vennék még ha nincs otthon:

-liszt

-cukor

-száraztészta

-mosópor

-hús

2011. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- liszt, cukor, rizs, tészta, krumpli, hagyma és fűszerek

- mosópor, öblítő, mosogatószer, tisztítószerek, tisztálkodószerek (tusfürdő, sampon, a gyerekeknek is)

- húsok

- pelenka, popsitörlő, popsikrém

- keksz vagy valamilyen édesség, sós

- tej, tápszer (ha kell), ásványvíz, gyümölcslé, üdítő, egy kis gyümölcs és zöldségek.


Ha valami kimarad, a közeli boltba vagy gyógyszertárba el tudsz menni, csak a nagyobb tételeket vegyétek meg előre.

2011. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok.Az én párom is 4-5 hétre megy ki németbe csak én 2 gyerekkel maradok itt plussz hat hónapos terhesen:( Mi elmentünk auchanba vettünk húsokat (sokat),krumplit 10 kilót, hagymát 5 kilót ,5 kiló lisztet, 5 kiló cukrot, 3 kiló rizst, 5 liter olajat, tésztákat ,fűszereket, pelust ,popsitörlőt, láz és fájdalomcsíllapítókat,popsikenőcsöt,ápolószereket,tisztitószereket,mosópor,öblitő,nasikat a gyerekeknek,10 liter tejet, zöldárút.Soknak tűnik de ez mind kell mert én mindennap főzök elsőt másodikat meg sokat sütök is.Meg ha marad is(tuti fog)akkor sem vesztek semmit elvégre nem kér kenyeret a hús a hűtőben meg a füszerek a szekrényben.Én csak attól félek hogy fogom bírni két gyerekkel terhesen hogy nincs velünk:(Hiányozni fog nagyon:(
2011. júl. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!