Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok nő mit van úgy oda a...

Sok nő mit van úgy oda a gyerekneveléssel, miközben?

Figyelt kérdés

Miközben a döntő hányaduk nem épp mintaanya. Tisztelet a kivételnek, aki tényleg gondoskodik a gyerekéről, de sok nőnek annyi a gyereknevelés, hogy beteszi a DVD-t, hogy hallgasson a kölyök, amíg ő cigizik a barátnőivel. Vagy ülnek egymás mellett a lenőtt hajú anyukák a játszótéren, szívják a cigit, nyomorgatják az okostelefont, és a nevelés annyi, hogy néha ráüvöltenek a gyerekekre:

- Dominik, ne verekedjetek a Szebasztiánnal, játsszatok a Zsaklinnal is, hö!


És érdekes módon épp ezek a nők szidják legjobban a férfiakat, hogy nem segítenek be a nevelésbe, és ezek a nők állítják be magukat facebook-posztokban mintaanyukáknak.


2020. nov. 9. 09:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos igazad van. Csak nyitott szemmel füllel kell járni.
2020. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

"Érted kérdező, a sok 1 bites faszi feltehet ide általánosító, sgghülye kérdést nőkről, ők akkor se lesznek nőgyűlölők, meg mikor lesz neked nőd, he? stb...


Tökmindegy mit csinálsz, a nő a hülye, és pont.


A férfi a megtestesült tökéletesség, az örök tévedhetetlen."

2020. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

Én a játszóteret arra használom, hogy pihenhessek(már elég nagy a gyerekem ehhez). Kimegyünk, minden második pillanatban nézem mi történik vele, a többiben telefonozok, beszélgetek, nézek ki a fejemből, relaxálok. Épp eleget nevelem otthon, itt a társas skilleket kell gyakorolni(ha már megtanítottam az alapokat az első 4 évben) és le kell mozgatnia magát, ilyenkor felügyelni elég.


Másrészt nekem is van anyuka ismerősöm, akinek a nevelésével nem értek egyet, de ő is nevel, még ha nem is úgy, mint én, ugyanazt éli át, kigondolja, megvalósítja és izgul, reméli, hogy jól csinálja.

2020. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%

""Érted kérdező, a sok 1 bites faszi feltehet ide általánosító, sgghülye kérdést nőkről, ők akkor se lesznek nőgyűlölők, meg mikor lesz neked nőd, he? stb..."


És beírja ezt egy általánósító, szokásos nőfikázó kérdés alá :D

Hát viccesek vagytok :D :D :D Akarom mondani végtelenül szánalmasak.

2020. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit kene csinálni egy felnőttnek a játszótéren? Tapadjon a gyerekre és ne hagyja egy mpre egyedül játszani, vagy a többi gyerekkel barátkozni? A bevásárlás is nem mindegy hány körben megy? A gyerek is lehet szereti ha többször lemennek.


A lenott haj meg nem függ össze azzal h vki mennyit vásárol meg beszélget másokkal. Nincs is értelme a kérdésnek.

2020. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igazad van, ezért nem haverkodok más anyukákkal.
2020. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Neked aztán nem sok fogalmad lehet a valódi felnőttek életéről.


Nem nyomogatok a játszótéren telefont, de csak azért nem mert a fiam kicsi és még mindenhez igényel. Ha nagyobb lesz, bizony félszemmel nyomogatni fogom. Miért? Mert végre nem engem nyúz, mert azt a kis időt is be kell tudnom énidőnek. Nevelem épp eleget azon kívül is.

Nálam is előfordult hogy kétszer fordultam meg a boltban. És a legkevésbé sem azért mert beszélgetni szeretnék a kasszással, hanem mert egy gyerek olyan szinten tördeli ketté a gondolatmeneted, hogy kész csoda ha nem marad le valami. Más kérdés, hogy volt-e annyira fontos, hogy másodjára is elmenjek érte boltba, vagy ráér legközelebb.


Egyébként ki lehet próbálni a felnőttek játékát, a gyerek nevelést, ami szerinted nem nagy dolog. 24 órás ügyleteket nyomtam le egy kórházban a fiam születése előtt emberi állapotok függtek tőlem, de soha életemben nem volt még ilyen nehéz munkám mint anyának lenni. Ahol nincs szünet, nincs munkaidő vége. Az év 365 napjában 0-24-ben tart, és senkit nem érdekel ha fáj a fejem vagy beteg vagyok. Ahogy az sem hogy x hónapja, vagy akár x éve nem volt egy átaludt éjszakám se..

2020. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Derjaderja ***** válasza:
Én még nem láttam ilyet nőt.
2020. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ezeket a valotlan hulyesegeket honnan szedted?


Milyen az a lenőtt haj amúgy? Én imádom ha nem megy fodrászhoz a feleségem, mert pont, hogy a hosszú hajat szeretem. :)

2020. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"És érdekes módon épp ezek a nők szidják legjobban a férfiakat, hogy nem segítenek be a nevelésbe,"


És miért nem segít be a nevelésbe? Csak nem azért, mert az apák még sz.rabb szülők? Ha egyedül nem mintaanya az anya, akkor az apjának már nem is kell fogllakozni a gyerekkel? Az apa segítségét ki kell érdemelni? Vagy mégis hogyan gondolod, kérdező?

Lehet, az a kérdéses anya nem mintaanya, de a férje még annyira sme mintaapa.

2020. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!