Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fèrjem nem hajlando kivenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fèrjem nem hajlando kivenni a reszet a gyereknevelesben, es szerinte ez normalis. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves gyermekunk. Nagyon nagy hazban èlunk, a ferjem jol keres. Èn jelenleg gyeden vagyok. Semmit nem foglalkozik a gyerekkel ha hazajon a munkabol. Csak a telefonjat nyomja. Azt gondolja mivel o a penzkereso, ezert neki csak ennyi dolga van. Mostanaban a kislanyom csapkodja az apjat. Emiatt a ferjem ideges ra es kiabal vele illetve velem... hogy en ilyenkor nem szidom le. De biztos vagyok benne, hogy azert csapkodja, mert amikor odamegy hozza hogy jatszanak nem is figyel ra csak a telefonjat nyomkodja, ezt pedig erzi a gyerek... nagyon idegesit ez a helyzet. Sajnalom a kislanyomat is. Szerintem nem magyarazat erre az, hogy ö dolgozik es jol keres es eltart minket, mivel minden apa dolga ez jelen esetben. Itthon is mindent en csinalok, semmire sem hajlando, mondvan hogy o faradt. Nagyon zavaro, hogy este amikor 3 an vagyunk ugy nez ki az estenk, hogy en jatszok a gyerekkel a nappaliban, o pedig a telefonjat nyomkodja, nem all fel a kanapebol. Nincs turelme a gyerekhez. Ha jatszik is vele fel perc es kesz...ja es azzal tart sakkban, hogy o teremt meg mindent o tart el minket es nagyon idegesit, hogy allandoan ezt mondogatja, az en munkamat meg itthon semmibe veszi. Elgondolkoztam azon, hogy talan kulon kellene folytatnunk . A kislanyom miatt ez nehez dontes. Annyira nem akartam kulon felnevelni. Ti mit tennetek?
2019. nov. 4. 10:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
hagyd ott a herét, simán taláélsz jobbat.
2019. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
33%
Beszeltetek erről a gyerek vállalás előtt? Hogy kinek mi lesz a dolga?
2019. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Kozosen akartuk a gyereket, megbeszeltuk! Es nem volt errol szo, hogy ö nem fog segiteni semmiben..
2019. nov. 4. 10:45
 4/38 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, nem bántani akarlak, de kétlem, hogy ez tegnap derült ki. Minek szültél egy ilyen embernek gyereket és legfőképp miért nem nyomtad a kezébe az első napon, mikor hazajöttetek a kórházból?
2019. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyereknek technikailag most sincs apja, így ha csak ő a visszatartó erő, akkor hagyd el ezt a herét.
2019. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
De ez akkor derult ki amikor mar gyerekunk lett. Mivel azelott enis dolgoztam, nem volt gyerekunk. Megcsinaltam itthon a dolgomat es kesz. Mostmar mas a helyzet, a gyerekkel kapcsolatban elvarnam , hogy foglalkozzon vele. Ha hazajon a munkabol jatszon vele. Es ne a telefonjat nyomja. De azt mondja egesz nap dolgozik neki ez a kikapcsolodas....
2019. nov. 4. 10:54
 7/38 anonim ***** válasza:
64%
Pentek este kezebe adod a gyereket, lelepsz es vasarnap este mesz vissza. Megoldja.
2019. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Legutobb elmentem vasarolni , itthon hagytam vele a gyereket 2 orat. Hazajottem es lattam a gyerek magaban jatszik o pedig a telefonjat nyomja. Valoszinuleg vegig ez volt.... szoval nem szivesen hagyom ra sokaig a gyereket.
2019. nov. 4. 11:00
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint te otthon is maradsz, és életed végéig eltart? Vagy pár hónap, és te munka után viszed a háztartást, és neveled a gyereket, ő meg mobilozik?

Ja, a GYED teljes összege, a családi, és az adókedvezmény akkor neki nem kell, ugye? Az csak a tiéd, hisz ő eltart titeket.

Igazából nem vesztesz semmit, ha elválsz. Sőt! Így a láthatás alatt ő kénytelen a gyerekével foglalkozni, neked lesz havi két szabad hétvégéd, ő meg a pénzt adja mindenre, de fele ennyi házimunkát kell csinálnod, mert utána nem te takarítasz.

Ennyit arról, hogy az apák is ugyanolyan teljes értékű szülők, mint az anyák, azonos jogokkal.

2019. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
'Megcsinaltam itthon a dolgomat es kesz' - felteszem ez alatt a dolog csinalas alatt a ferjed nem vette ki a kezedbol a porszivot, hanem mar akkor is egyedül csinaltal otthon mindent. Nem ertem, hogy mit vartal, mi valtozik.
2019. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!