Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet csinálni ilyen...

Mi lehet csinálni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyósom rettentő ha átjön hozzánk legszivesebben kitessékelném a házból. Leírom, hogy miért..

Van egy 9 éves fiam és egy 3 hónapos kisfiam.

Amikor ez elsővel terhes voltam győzködtek, hogy költözzünk be hozzájuk a tetőtérbe. Teljesen különálló lakás úgy mondanám. Én hülye belementem. Sajnos már a terhesség alatt kiidegelt. Alkoholista sajnos. Meglett a baba és onnantól folyamatosan okoskodott. Főleg hétvégén amikor annyit ivott, amennyit akart. Feljárkált hozzám kötekedett és okoskodott hogy neveljem a gyereket. Egy csomó cuccot lenyúlt amikor nem figyeltünk oda. Részegen akarta a gyereket megfogni akkor betelt a pohár. Négy évig tűrtem a hülyeségét. Hála égnek volt pénzünk és feltudtunk venni hitelt. Két hónap múlva elköltöztünk. Na akkor jött csak a feketeleves. Mindnekinek híresztelte, hogx én egy félig kész piszkos házba vittem a gyereket és nem vagyok anyánakvaló.

Ebből annyi igaz, hogy hetente más más helységet festettünk és egy kicsit zsúfoltság volt. De saját ház nem érdekel.Ő nem való nagymamának. Egy unokája van aki még soha semmit nem kapott tőle mert elfelejti az alkalmakat sajnos a pia miatt. Amikor egyszer elkellett mennem hivatalos helyre rábíztam a fiamat aki 4 éves volt. Mentem haza ő meg sehol. A gyerek aludt, tárva nyitva minden. Amikor rákérdeztem hol volt mért nem tudta ezt a fél órát kibírni amég hazajövök azt mondta kiszaladt a patikába. Persze a pálinkás üveg a táskában volt. Én hülye... Múltkor mondta, hogy menjünk csak az orvoshoz vissza majd ő vigyáz a kicsire. Inkább nem mentem nem hiányzik a baj..

Most 3 hónapja szültem. Folyamatosan ide is a nyakamra járt. Mennyi pénzünk van, hogy orvost fogadunk stb...

Most a baba miatt jár a nyakamra és okoskodik, mint az elsőnél.

Idegeimre megy már. Megígérte a párom, hogy elbeszélget vele. Részegen ne jöjjön.

Biztos rosszul esik a páromnak is csak az anyja de én már kivagyok tőle. Még ha nem okoskodnak folyamatosan. Mit tudok tenni? Nyeljem le mindig? Nagyon felgyűlt mostanában.



2020. nov. 11. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Tehát olyan okos vagy, hogy egy alkeszra bízol egy 4 éves gyereket. Tényleg anyóst kell szidni?
2020. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi baja korán reggel. Fél óra alatt gondoltam nem lehet baj aludt a gyerek.
2020. nov. 11. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Már rég be se engedtem volna.

Nézd elhiszem, hogy férjednek rosszul esik. De ez a gyerekek javát sem szolgálja, mert egy alkoholistára nincs szükség senki életében.

2020. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj már a fiam se szereti. Ha elmegy csak akkor jön ki a szobájából. Nagyon érződik rajta sőt látszik, hogy nem tiszta. Már a szomszédok is összesúgnak.
2020. nov. 11. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme egy ilyen asszonnyal tartani a kapcsolatot, ne engedd be a házba. Ha a férjed akar, akkor elmegy ő hozzá egyedül meglátogatni. Hiába épp józan pillanatában bízod rá, az alkeszok sajnos olyanok, hogy lehet rosszabb már ha józan, mert idegbeteg lesz, ha nem kap valami piát. (Dolgoztam kocsmában, és volt olyan alkesz, aki már remegett, ordított bőven nyitás elött, mert nem kapott még inni). Nem merném a gyerekeimet ilyenre bízni. Én sem tartom nagymamámmal úgy igazán a kapcsolatot (bár más ok miatt), és soha nem látta még a dédunokáját, mindig csak írt, hogy el akar jönni stb, persze sosem lesz abból semmi, pedig beengedném...
2020. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek engeditek be. Tudod kihez jarkalna mindig... Felőlem verhetné az ajtót is, az is hidegen hagyna.
2020. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valamit kénytelen leszek csinálni vele. Nem szeretném ha elejtené a gyereket. Olyan erőszakos. Látja, hogy ébredezik és szite fellök, hogy ő érjen oda előbb.
2020. nov. 11. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből az utolsó válaszodból látszik, hogy kamu kérdés. Ilyen nincs az életben.
2020. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De van ilyen hidd el. Marha erőszakos.
2020. nov. 11. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!