Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engeditek a gyermeket a...

Engeditek a gyermeket a különélő szülőhöz láthatásra most ebben a vírus helyzetben?

Figyelt kérdés

Az első hullámban nem engedtem, illetve megegyeztünk, hogy nem jó ötlet(150 km a távolság).

De most tanácstalan vagyok, hogy mi lenne a helyes.


Szívesen olvasnék saját gondolatokat olyanoktól, akik ugyanebben a helyzetben vannak.



2020. nov. 11. 13:57
A kérdező szavazást indított:
Simán elengedném!
Nem szívesen engedném!
Semmi képpen nem engedném!
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Hozzánk jönnek a férjem fiai, pedig van egy 8 hónaposunk is. Annyi hogy ha bárkinek bármi baja van (akár nekik, akár nekünk), nem jönnének. De ilyen mostanában nem volt. Az első hullámnál is jöttek, pedig akkor született (márciusi).

De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

2020. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Joga van hozzá. Ha a másik szülő nem él a jogával, az más, de nem rajtad múlik teljesen, hogy mehet-e. Szerintem ha autóval hozzák, viszik, nem kellene ennek problémának lennie.
2020. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem szerencsés dacolni, mert ez a sz*r túl sokáig eltart még ahhoz, hogy ne lássák egymást a végéig:(
2020. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Derjaderja ***** válasza:
92%

Nem lehet megtagadni a láthatást. Sajnos az én párom fia külföldön él és a határzár miatt nem tud jönni, de ha bármikor is ez megoldódik, akkor természetesen mi fogadjuk a nagyfiút, újszülött mellé is bárhogyan, ehhez az otthonához és az apjához pont olyan joga van, mint a másikhoz.

Max tesztelnénk előtte.

Az meg nem lenne fair ha az anyja megtagadná a láthatást. De amúgy rendes, normális emberek, erről szó sincs.

Semmivel sem kapja el inkább az egyik helyen, mint a másikon.

2020. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem a te döntésed, engeded-e vagy sem. Ugyanolyan szülő, mint te, joga van látni a gyerekét.
2020. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Az apja is pont ugyan úgy megfertőzheti őt, mint én.
2020. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Hm..a gyerektartás visszautasítását nem fontolgatod? Ha már a gyereket tiltani akarod az apjától...
2020. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A szövegértést azért jó lenne gyakorolnotok sokatoknak, mert ez most nem jött össze. 😂

2020. nov. 11. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi van, megsértődtél, mert egyöntetűen mindenki azt írja, hogy nincs igazad?
2020. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Természetesen. Jól kapóra jön neked ez a vírus most hogy legyen mire hivatkozni mi?

Szővegértés... köze nincs hozzá, csak mindenkinek egyből le esett mire menne ki a játék...

2020. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!