Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz baby bumm év...

Szerintetek lesz baby bumm év végén?

Figyelt kérdés

Vagy épp az emberek a bizonytalan helyzet miatt nem esnek teherbe?


Mit tippeltek?



2020. máj. 8. 03:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%

Nem lesz

Senki nem fog szülni,úgy hogy munkanélküli

2020. máj. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy lesz. Pont ellenkezőleg. A bizonytalan helyzetben senki nem akar gyereket.
2020. máj. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%
Pont az ellenkezője várható.
2020. máj. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
40%
Reméljük, hogy nem... Bár az emberek eddig is simán szültek a nagy semmire. A
2020. máj. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Kínában megsokszorozódott a válások száma a karantén miatt. A hétköznapok során szőnyeg alá söpört problémák elől most nem lehet elmenekülni.
2020. máj. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2020. máj. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Válàs sokkal több. A rokonságban van bontóperes ügyvéd, 2-3 hete màr rengeteg ügyfél jön.
2020. máj. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek, szerintem is válás lesz több.
2020. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Válás és családon belüli erőszak boom lesz
2020. máj. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%

Akinek van még munkahelye és tud otthon dolgozni és jó a kapcsolata,azoknak ez a karantén csak kapcsolatépítő. Én pl. gyeden vagyok az 1 éves kislányunkkal. Párom itthonról dolgozik,de megvan napi 3 órában a munka,ha tempósan csinálja. Annyira össze hozott minket ez a karantén, hogy úgy döntöttünk jöhet a 2. pici és hamarosan össze is házasodunk. Nem érzem magam felelőtlennek,mert bármikor előfordulhat minden,ha van vírus,ha nincs. Pl. munkahely elvesztése, súlyosabb betegség,mint a koronavírus stb. Mindent meglehet oldani. Nem járunk boltba egyáltalán sem én sem a férjem,hanem mindig rendelünk. Egyedül majd a terhesgondozásra kell kimozdulnom,ott meg megteszek mindent, azért, hogy ne legyek beteg.

Véleményem szerint,akik eddig is sokat próbálkoztak a babával emiatt nem hagyták abba,de mindenkinek a saját döntése. Amúgy meg én is észre vettem, hogy több a válás szakítás. Ismerőseim közül ketten váltak el és volt 3 szakítás is, de gondolom ott sem most kezdődtek a problémák.

2020. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!