Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, mit...

Egyedülálló anyukák, mit dolgoztok? Mennyi segítségetek van?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 13:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Egyelőre gyeden vagyok..hal istennek jó munkahelyem volt,így nem kapok rosszul.Mikor megy oviba,akkor megyek vissza dolgozni. Nem sok segítségem van...max mikor hivatalos ügyet megyek intézni vagy dokihoz, akkor viszem át anyumhoz kis időre . Kb ennyi
2020. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Semmi segítségem nulla ( szo szerint nulla egyik oldalról messze élnek másik oldalon nem élnek már nagyszülők ) így nem is tudok fixen dolgozni. Legtöbb helyen mikor a 8-4 vagy 8-5 munkaidőt említem úgy néznek rám mint egy ufóra.Pedig gondolom más anyuka is úgy dolgozik nincs mindenkinek babyszitter.

Úgy próbálom megoldani elvégeztem egy műkörmös képzést így magamnak osztom be az időm, egyenlőre nem sok a bevétel de bele jövök majd mégjobban és akkor többet tudok vállalni.

2020. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
#2 ez jó ötlet, gyorsan el lehet végezni, és nem kell nagy kezdőtőke. a saját otthonodban be tudsz rendezni egy szobát a vendégeknek. ismerősöm 3 gyerek mellett csinálja (bár ő nem egyedülálló), a bejárat melletti kis szobát rendezte be, jól megy neki már sok éve
2020. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem a kérdéshez kapcsolódik, csak a korábbi válaszokhoz, a körmös sulinak érdemes utána nézni, én úgy tudom már nem nagyon indul rövid képzés.
2020. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Most látom, hogy már vegeztel, akkor sok sikert a terveidhez :)
2020. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Igen én már végeztem már pár hónapja dolgozom benne.És megjegyzem , főiskolát végeztem diplomám van de nem kellettem sehova mert a gyerekemhez kell igazodnom a munkaidővel, itt meg a magam ura vagyok nem bántam meg,hogy ezt választottam.
2020. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Édesanyámékkal élek, tehát óriási szerencsém van, legalábbis most még.

SNI gyerek, dolgozni nem tudtam visszatérni mellőle, a GYES, az emelt CSP és a GYOD összegével járulok hozzá a közös kasszához. Mivel a logisztika 100%-ig az enyém, teljesen reménytelen, hogy valaha vissza tudjak térni a munka világába (és a pártalálás is), szóval kb. imádkozom, hogy a családom még nagyon, de nagyon sokáig velünk legyen, különben nekünk azonnal végünk. Ez az igazság, remélem, 0-ra is leszek pontozva érte...

2020. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%

"Mivel a logisztika 100%-ig az enyém"

miért? ha jól értem, van ott még két felnőtt a házban

2020. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

""Mivel a logisztika 100%-ig az enyém"


miért? ha jól értem, van ott még két felnőtt a házban"

Akik dolgoznak. Legyenek ők munkanélkülik helyettem nyugdíj előtt? Nekik legalább talán még az lesz...

2020. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
nem kötözködésből kérdeztem, ne érts félre. ha te nem lennél ott, nekik kéne munka mellett megoldani mindent. oké, te ott vagy, csinálj többet, de szerintem nem igazságos rádborítaniuk mindent, főleg hogy közben egy problémás gyereket nevelsz. főleg, hogy így esélyed sincs a saját életedet, utadat kiépítened.
2020. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!