Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, mit...

Egyedülálló anyukák, mit dolgoztok? Mennyi segítségetek van?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 13:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%

10 De cserébe meg anyagilag segítik őt , ha már doglozni nem tud a gyerek és a helyzett miatt

Kompromisszum.

2020. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
10: Ha én nem lennék itt, a gyerek sem lenne itt... Minden más megoldható, de az nem, hogy legkorábban 8-ra bevigyék az óvodába, ebéd után menjenek érte, délutánonként pedig elvigyék a szükséges terápiákra. Egyikőjüknek eleve jogosítványa sincs, és sem az óvoda, sem a fejlesztések nem helyben vannak, a buszmenetrend pedig rossz. A másik fél hajnal 5-től délután negyed vagy háromnegyed 5-ig nincs itthon, szóval neki meg hiába a jogosítványa, ilyen szempontból teljesen "használhatatlan". Nem az ő hibájuk az esélytelenségem. Akkor tudnám a saját életemet építeni, ha a gyerekébe kereken 0-t raknék bele. Az nem opció.
2020. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy nem olyan nagy a tragédia. Nyugdij előtt állnak a nagyszülők. Ha nyugdíjba mennek szerintem el fogsz tudni menni dolgozni. Nem ideális, de valóban éljenek jó sokáig a szüleid egészségben.
2020. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%
Csakhogy már 6 éve vagyok itthon, addig pedig még minimum +7 év van. Közel 15 év munkanélküliség után senki nem fog alkalmazni, és ez teljesen érthető.
2020. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
8-12-ig pont tudnál másnál gyerekfelügyeletet vállalni, esetleg takarítást, vagy tanulni valamit, amivel otthonról is tudsz dolgozni. Vagy délután 5 után.
2020. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
14 dehogynem. Mondjuk ilyen hozzáállással nem. De nem is azt mondtuk, hogy egy vezérigazgató titkárnője lehetsz. De simán lehetnél addigra fodrász/kozmetikus/körmös/eladó stb.
2020. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%

16 Már nem azért de honnan tudod, hogy nincs végzettsége?

Nekem is van diplomám, sokan akik járnak hozzám körmözni meglepődnek rajta , de ugye a gyerek miatt abban nem tudtam munkát vállalni.

2020. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
17 nem mondtam hogy nincs végzettsége. De jellemzően diplomás munkakörben valószínű tényleg nem fog azonnal elhelyezkedni ennyi kihagyás után. De ha perfekt 1-2 nyelvből amúgy meg az is lehet.
2020. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%

17: + honnan tudja, hogy rendelkezem megfelelő készségekkel a fodrász, kozmetikus, körmös szakmához? A finommotorikám 0.

A helyi lehetőségekkel sincsenek tisztában, ami persze nem gond, csak érdemes tágítani a látókört, és belegondolni, hogy nem mindenhol van kereslet babysitterre, takarítónőre, ehhez hasonlókra, 5 óra utáni munka is csak 3-4 műszakos gyártósori operátor pozíció egyik műszakja formájában van... Közmunkát (aka. utcaseprés) is majd csak akkor fogok tudni vállalni, ha reggel már nem kellek a gyerek intézménybe bejutásához, mert itt reggel 6-kor van kezdés a 6 órásoknak is.

2020. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%
Akkor is lehetsz még eladó, dajka és egy csomó minden. De nem vitatkozom. Ha nem akarsz, valóban nem fogsz dolgozni.
2020. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!