Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis miért nem képes némelyik...

Mégis miért nem képes némelyik férfi szülésnél a nő fejénél állni?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy undorító meg visszataszító egyesek számára a szülés, ezért nem kell onnan nézni, elég, ha a nő fejénél van ott. Szerintem ez nem egy teljesíthetetlen feladat. Vagy tévedek?
2020. nov. 14. 23:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Nézd én nő vagyok és ha lehetne én se lennék ott!

Lehet valakinek ez olyan rózsaszín szirupos csoda, de számomra kicsit megalázó és bizony undi a születés folyamata. És másét se nezegetnem. A gyerekeim szuletesen se nezelodtem, becsuktam a szemem és vártam h legyen vége. :)

2020. nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Mint ahogy nőben, úgy férfiban is van olyan, aki nem bírja az orvosi dolgokat. Vki egy egyszerű vérvételtől is rosszul van. Édesapám is ilyen. Párom meg simán végig nézte első gyermekünk születését, és a másodiknál is bent lesz, ha lesz rá lehetőség. Nem vagyunk egyformák.
2020. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Tévedsz. Nem a vér feltétlen a gond. Hanem az a tömény szenvedés amit látniuk kell anélkül, hogy meg tudnák oldani. A férfi agy arra van kitalálva, hogy folyamatosan megoldást keressen, itt meg csak tétlenül kell állnia és néznie, hogy a (jobb esetben) szerelme szenved, amíg ő semmit nem tehet.

Ezt van aki bevállalja és van aki nem, de erőltetni nem szabad. Nekem anyukám ajánlotta, hogy bejön, mert a férjem sokáig gondolkodott, de végül bejött. És ráadásul úgy alakult, hogy premier plánban látott mindent. De megmaradt, nem kellett felmosni.

2020. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Mégis miért kene képes legyen..? Vannak olyan férfiak, akik nem bírják az ilyesfajta orvosi, kórházi dolgokat és egy sima vérvételnél is képesek rosszul lenni. Egy ilyen férfire mi értelme ráerőltetni, hogy bemenjen? Hogy aztán helyetted a végén őt kelljen ápolni vagy hogy azt lásd rajta, hogy testben ott van, de agyilag teljesen máshol jár...? Ennek így semmi értelme, ha valaki nem akar bemenni, akkor azt el kell fogadni, mert ezt senkire nem szabadna ráerőltetni. Semmi jót nem fog szülni, az biztos.
2020. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Egy migrént ne hasonlíts már a szüléshez. Gondolom nem szültél még, mert eszedbe se jutna ilyen abszurd dolog, hogy a kettőt egy lapon említsd.
2020. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Párom nem akart bent lenni szülésnél. Császáros lettem, végig ott állt a fejemnél és élete legcsodásabb élménye volt, hogy ott lehetett mellettem, amikor odahozták a babánkat.
2020. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
84%

A legjobb barátnőm ferje 20 évvel ezelőtt bement szülni a feleségevel. Emlekezetes szülés maradt minden résztvevő számára.


Elajult apuka még mielőtt a gyerek kibujt volna, és mint egy rossz vígjátékban, magával rántotta a fél berendezést.


Nem kelt fel, beutotte a fejét, jó nagy seb lett rajta. Utólag vallotta be, hogy csak nem akart ellentmondani az asszonynak, de ő is rosszul van mindenféle orvosi dologtól.


Akkor inkább maradjon kint.

2020. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!