Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki utólag megbánta a...

Van, aki utólag megbánta a nevet, amit a gyerekének adott?

Figyelt kérdés
Pl korábban tetszett, de pár hónap vagy év elteltével már mégsem?
2020. nov. 16. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
A Nintendot már bányom
2020. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Én egy kicsit. Mátyás lett a fiam neve, ami tetszik, nem az a probléma, de azóta külföldre költöztünk és úgy néz ki maradunk is még jó pár évig és szenvedni fog vele, hogy nem tudják rendesen kimondani/leírni.
2020. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
2, ha kiejtésre a Mathiast említi meg? Végülis ha az y-t i-nek ejtik (mátiás), akkor majdnem ugyanaz.
2020. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
2es amúgy is elég szar nev, még otthon is. Adnak még ilyen nevet??
2020. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha maradunk az eredeti névnél akkor megbántuk volna. Szerencsére olyan 35 hetesen a férjem felhozta azt a nevet ami nekem nagyon tetszett de ő megvétózta. Most el se tudjuk képzelni más névvel.


Pont pár napja hozta fel, hogy tudnád Eriknek szólítani? Annyira nem Erik, nem tetszik már egyáltalán, pedig tetszett nagyon.

2020. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is megbántam egy kicsit. A férjem ragaszkodott ehhez a névhez. Még tini korában eldöntötte, hogy ha lánya lesz, akkor Lucának fogják hívni. Szép név, illik a lányunk rá, csak brutálisan sok van belőle. Én valami egyedibbet szerettem volna.
2020. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
A lányneveket egyáltalán nem, szerintem gyönyörű neveik vannak. Viszont 4 terhességemnél 4 különböző fiúnevet találtunk ki és most egyik sem tetszik. Szerencsém van a lányokkal. 😊
2020. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

2 válaszolnak üzenem ha akarják megtudják tanulni kiejteni a Mátyás nevét is ,ne aggódj mi Németországba költöztünk és németek lányom nevét szépen ki tudják magyarosan mondani lányom nem hagyta hogy neve német verzióján hívják.

Sőt az én magyar nevemet is ha megerőltetik magukat ki tudják mondani németek ,mégha nehezen is vagy kicsit pöszén.

2020. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
4es azért kíváncsi lennék te milyen csodálatosan egyedi nevet adtál a gyerekednek. Gondolom valami Benett vagy Noel tipus.
2020. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Nem szeretem sem a tucatneveket amit felsoroltàl, sem a régies hangzàsu neveket mint István, Jànos. Vagy az egyszerűen idiota neveket mint Tihamér, Ödön
2020. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!