Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén: Vannak köztünk...

Őszintén: Vannak köztünk olyanok, akik utólag megbánták, hogy anyává lettek? Miért?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha a hihetetlenül okos ősanyák ezúttal hallgatnának, bár nem szokták kibírni.
2018. szept. 7. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Én nem bántam meg mert nagyon boldoggá tesz a kislànyom. Elolvadok tőle

Te miért bántad meg?

2018. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, vannak ilyen emberek.
2018. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem kifejezetten megbántam hanem vannak helyzetek mikor felteszem a kezem, hogy baccus nem tudom mit csináljak a szituációval.Olyankor jutott már eszembe hogy hiányzott ez nekem? Aztán rám vigyorog és minden el van felejtve.
2018. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen, mert sosem akartam gyereket.

Plussz egy életre összekötött egy olyan emberrel, akivel max pár hónapig lettünk volna együtt és a többi álmom is vágódott a kukába.

2018. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Ez olyan logikátlan de annyian kérdezik.


Megbánni csak az tudná aki átérzi mennyi mindent kell a gyerekért tenni, szoval akinek van felelősségérzete de azok ugye eleve felelősséggel együtt vállalják a gyereket eleve szoval valodi megbánást egyszerűen kizár

2018. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Akinek pedig nincs felelősségérzete az tehernek sem éli meg a gyerekét összevissza eteti altatja lepasszolja nem bánja, hanem csiál még egyet
2018. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Pont a napokban jutottam el idáig újra... Sajnos az én esetemben az is benne van, hogy nem a megfelelő emberrel ugrottunk bele ebbe a családalapítás dologba, és egymás után születtek a gyerekek. Korábban nem hittem volna, hogy ennyi nyűg a gyereknevelés, és egyáltalán nem tesz boldoggá sajnos. Igyekszem, hogy ők ne érezzék így. Persze vannak jó pillanatok, de arányaiban túl kevés ahhoz képest mennyi lemondás, kötöttség, kötelezettség.
2018. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem bántam meg! Mint az élet minden területén vannak jó és rossz napok! Sokszor dühös vagyok és kiabálok, olyat mondok amit magam is megbánok! Van, hogy azt mondom, hogy kellet ez nekem?! Igen, kellett, mert akármilyen rossz, hisztis, makacs, egy mosolyával, egy öleléssel, puszival elfeledtet mindent! Ma az összehajtott ruhákat dobálta szét a szobában és néhányra ketchupot nyomott, nagyon nem voltam boldog, erre megszólal Anya csacsa hápháp :) elnevettem magam. Most elég, hogy folyton rajtam lóg, na de, majd 10-15 év múlva vissza fogom sírni ezt az időszakot.
2018. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mert hiába mondtam mindig, hogy nem lennék jó anya és hagyhatnának békén, örökösen csak azt hallgattam, hogy ennél csodálatosabb dolog nem történhet és nővel az életben. Én pedig végül elhittem, ennyi ember nem tévedhet, biztos az én gondolkodásommal van a hiba.

Most pedig itthon ülök összezárva a gyerekemmel aki 7 napból 5öt biztos végighisztiz és csak olyan dolgokat csinál a csillió játék ellenére, amit tiltok neki. Ha kiviszem egyből jajjdecuki jön mindenki és akkor zömmel csenben van, de nem lehetünk mindig kint. Persze vannak jó pillanatok, jobb napok, de nem ad annyi örömöt, mint amennyi energiát bele kell fektetni...Amikor jönnek a bárgyú mosolyú "Mikor lesz kistesó?" kérdéssel, legszívesebben leüvölteném őket. Megfogadtam, hogy ezentúl csakis a megérzéseimre hallgatok, szerintem meglesz a világ anélkül, hogy tovább szaporodjak.

2018. szept. 28. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!