Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki könnyelműen kezeli...

Ha valaki könnyelműen kezeli a terhességét, attól még lehet jó anya?

Figyelt kérdés
Az ultrahangos babafotójára rárakja a mandarin héját, és úgy dobja ki. Azt mondja, hogy nem rakja ki azt az ultrahangos képet, mert nem akarja, hogy az a kis sz.....s r.....s embrió bámulja őt. Folyamatosan azt mondja, hogy ha az embriót nem érdekli, hogy vele mi van, ezért őt se érdekli, hogy a babával mi van. Nem tervezett gyerek. Sose akart gyereket, de nincs szíve elvetetni, ugyanakkor haragszik magára, mert más össze_vissza ke...get mindenféle védekezés nélkül, ő meg egyszer nem szexelt felelőtlenül, mégis gyereke neki lesz. Fél a szüléstől és undorodik a szoptatástól.
2020. nov. 19. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Ezt olvasni is borzalmas. Így gondolkodik a megszületendő gyerekéről, de megtartja. Inkább adja örökbe. Így nem megy abortuszra, és nem lesz bűntudata. Egyszerűen nem anyának való, de abból amit írsz, szerintem ő is tudja.
2020. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Ő nem könnyelműen kezeli, hanem konkrétan a háta közepére se kívánja, elég nagy különbség. Amikor elolvastam a kérdést, azt hittem, valami olyasmi lesz, hogy nem aggódja túl, nem vesz már 8 hetes terhesen babakelengyét, nem esik pánikba, hogy úristen előző este megivott egy pohár vörösbort, ilyenek. Ez amit te írsz, tényleg durva, és nem, nem hinném hogy jó anya lesz.
2020. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Jaj mit kell itt bántani azt a nőt?


Bevallom, én is így éreztem.

Már kicsi korom óta azt éreztem, hogy kiszúr velem az élet minden téren.

Hiába tanultam, hiába készültem minden órára, azok az osztálytársaim, akik végig bukdacsolták az iskolát, többre vitték nálam.

Hiába vigyáztam magamra, lett egy nőgyógyászati betegségem és folyamatosan fel szoktam fázni, más meg télen-nyáron haspólóba van, leül a hideg kőre, és kutya baja.


Így volt ez akkor is, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Tudtam, hogy soha nem akarok gyereket, ezért mindig védekeztem. És ezt is kudarcként éltem meg, mert más össze-vissza minden felelősség nélkül szexelget mindenkivel, mégse lesz terhes, én meg védekezek, és akkor becsúszik a baba. (Tehát úgy voltam, mint a kérdező ismerőse)

Gyűlöltem magam és gyűlöltem a babát. Utáltam a vizsgálatokat, ráadásul terhességi cukorbetegségem is lett. Folyamatosan fajt a derekam, vizesedett a lábam, a bokám már nem is látszott, annyira vizesedtem. Már ha az első emeletre felmentem, csupa víz voltam, folyamatosan rosszkedvű voltam. Emiatt mégjobban meggyűlöltem a babát. De amikor megéreztem az első fájást, akkor valami megtört bennem. Mikor megszületett, az első, amit akartam, az az, hogy megfogjam. A gyűlölet azonnal szeretetre váltott. 3 óránként volt etetés, addig a csecsemősöknél volt. Alig vártam mindig, hogy leteljen a 3 óra és a karomban tarthassam. Imádtam. Most már 19 éves a lányom, és ha megkérdezi valaki, hogy rossz anyja voltam-e neki, akkor szerintem azt válaszolná, hogy nem, mert jó anyja voltam. Jóban vagyunk, mindent el mer nekem mondani, mindenre rámer kérdezni, az anyja vagyok, ugyanakkor valamilyen szinten a barátnője is.

2020. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A világ nem fekete és fehér. Attól, hogy most csapdában érzi magát, és ilyen rossz gondolatai vannak, még megváltozhat a dolog, ahogy a 3-asnál is (tökre becsülöm az őszinteségedet egyébként). Ha mégsem változna meg, akkor pedig nem muszáj megtartania, ha nem akarja. Nem tudom, milyen kapcsolatban vagytok, ha közeliben, akkor szerintem érdemes sokat beszélgetni vele arról, hogy hogy érzi magát és miért, mik a tervei, utánanéz-e annak, hogy mire lesz szüksége a babának vagy annak, hogy hogyan lehet örökbeadni, stb.
2020. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!