Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért érzek pms tüneteket...

Miért érzek pms tüneteket menstruáció után pár nappal? Azt olvastam ez terhesség jele, de a dokim szerint nem vagyok az, azt mondta ez stresz. A stresz valóban okoz ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
terhesség alatt nincs rendes menzesz.
2020. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
En olvastam, hogy valakinek ugyan olyan volt a menzesze mikor terhes volt, ezert nem gyanakodott arra, hogy terhes...😕
2020. nov. 21. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
10000-ből egy nőnek. Nem ez az alap, általában nincs menzesz terhesen.
2020. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aham...jo hat nekem azota mar volt haromszor mensim, csak aktus utan a legelso mensim hamarabb jott meg a vartnal, aktus utan ket napra ra, es ket napig tartott. Ez nem tudom normalis e, higy aktus miatt hamarabb megjon?


Es azota nagyon sokszor szur az alhasam, foleg a koldokom kornyeken, a petefeszkeim es erzem a mindjart megjon erzest is. Szoval ezt se ertem.

2020. nov. 21. 17:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes és pont. Nem látok semmi rendelleneset abban, amit leírtál. Max azt, hogy a "stressz" két sz-szel írandó...)
2020. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mármint az aktus óta volt 3 alkalommal menstruációd? És azt feltételezed, hogy mégis terhes vagy?
2020. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, mert azt olvastam, hogy psm tunet lehet amikor a meh novekedik.

Es a normalis menstruacioval is lehet valaki terhes.

2020. nov. 21. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Az orvos nem lát terhességet, van menzeszed is, de állítod terhes vagy, aha értem, oké. Biztos hülye az orvos.. 🤦‍♀️
2020. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy hulye, de legalabb tudna megmondani miert gorcsolok mensi utan par napra ra, es mitol volt az indokolatlan alvatveres valadekom mensi utab egy hettel. Erre nem kaptam valaszt....

Persze, hogy akkor utanaolvastam es terhesseg jeleikent van feltuntetve.

2020. nov. 22. 14:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Sima stressz, ne aggódj.
2020. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!