Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás után mégis...

Gyerekvállalás után mégis miért mehet tönkre egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 09:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Mert a nő a gyerekkel foglalkozik csak a férfi félre van rakva nincs kedves szó, simogatás csak a gyerek .

Gyereknek nem kell hogy állandóan babusgassák a gyereknek egy biztos családi háttér kell .

2020. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

1:ha a nem jó embernek szülsz

2: ha csak a gyerek lesz fontos és elhanyagolod magadat és a párodat

3: ha elmúltok nőnek és férfinak lenni és “csak” apa és anya lesztek

2020. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Mert a "férfi" bevágja a durcit, mint egy féltékeny gyerek és ahelyett, hogy kivenné a részét a gyereknevelésből, úgy tesz, mintha ő lenne az elhanyagolt nagytesó.
2020. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Mert egy baba nem csupán móka és kacagás, mint a reklámokban.

Persze vannak szerencsés természetű babák akik mellett csak kis mértékben változik meg az élet.


De ha sírós, vagy esetleg kifejezetten nehéz természet akkor a fáradtság a szülők idegeit pattanásig feszítik. Ha valaki nem elég felnőtt az ilyen nehéz helyzetek kezeléséhez, akkor van hogy felveszik a nyúlcipőt.


Őszinte leszek, nálunk se sokon múlt hogy tönkre menjen az egész. 1 teljes év volt mire igazán jól tudtunk működni családként egy igazán nehéz természetű baba mellett.

De minden nehézség ellenére tudtam, hogy én és a férjem mindent megteszünk majd a problémák megoldása érdekében. Volt is belőle bőven, de túl jutottunk rajta. Azóta már két éves a gyerekünk és minden rendben.

2020. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Pont amiért gyerek előtt. Nehezítve a gyerekkel körüli teendők tömegével.
2020. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha normálisan áll hozzá a megváltozott helyzethez mindkét szülő, akkor nincs miért megromoljon. Nekem sokat segít a férjem, én pedig ugyanúgy foglalkozom vele, mint a gyerekek előtt. Jobb csapat lettünk, más nem változott.
2020. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Mi szinte sose veszekedtünk az eddigi évek alatt. Az elmúlt 6 hónap alatt több volt a vita mint az ezt megelőző 9 évben. Még mindig tök jó páros vagyunk, a vitáink is nevetségesek, de tény hogy a felcsattanós idegesség miatti vitákból több lett. A férjem pl szeret vadul mókázni, én meg rohanok oda, hogy jajj óvatosan, óvatosan, a gyerek meg sikongat nevetve, a férjemnek meg rosszul esik, hogy nem bízok benne, pedig igen, csak féltem a babát, ennyi.

Meg tök sokat babázik, sokkal jobb apa mint amilyen anya vagyok én, viszont én szigorúbban veszem az alvás dolgot, hogy fixebbek legyenek az esték.

Szóval gondolom ahol nem ennyire nagy az összhang, sokkal sokkal több a vita. Ennyi.

2020. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Mert sok férfi képtelen felnőni a feladathoz!
2020. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem bírják elfogadni, hogy onnantól a gyerek az első és mert nem bírnak megbírkózni a feladattal.
2020. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

"Mert sok férfi képtelen felnőni a feladathoz!"


Jaj mert csak a férfi lehet hibás, igaz? A nők a szentek, mi?

2020. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!