Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az exemnek gyermeke született,...

Az exemnek gyermeke született, miközben a közös gyermekünkkel egyáltalán nem foglalkozik. Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Engem már letiltott, de közös ismerősök küldik át a facebookról a képeket, ahogy hírdetik, hogy milyen boldog család. Ti mit reagálnátok erre?
2020. nov. 26. 12:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Elfutna a méreg, és kiírnék kérdéseket a GYK-ra.
2020. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Kipuffognám magam, aztán élném tovább a saját életem. Nyilván a gyerektartást azért elvárnám.
2020. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Én is eldobott gyerek vagyok, meg kellett tanulnom azzal a tudattal felnőni, és élni, hogy egyedül anyámnak vagyok fontos és kész. Hátrány, szardolog, de ez van, nem lehet valakinek a szeretetét kicsikarni. A szeretet nem parancsszóra működik. :(
2020. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
A gyt-t gondolom küldi.A gyerekeket sajnálom a sztoriban!Te örülj,hogy megszabadultál tőle.
2020. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Azt küldi, de jelezte hogy csak azért hogy ne csukják le
2020. nov. 26. 12:30
 6/38 anonim ***** válasza:
93%
Hát el kell felejteni. Tesómnak is újranősült az exférje, az első gyerekét letojja 10 éve, a két új gyereket meg tenyerén hordozza. Ez van, fizessen legalább.
2020. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%
#3 vagyok. #5: Ennyi. Küldi a gyerektartást. Más egyebet ne akarj ilyen embertől, örülj, hogy nem része az életeteknek. A netes oldalakon kövesd le a posztjait, így nem húz fel.
2020. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Először is szerintem kérdd meg az ismerőseidet, hogy többé ne mondjanak több infót neked egy olyan emberről, aki a saját gyermeketeket nem nézi semmibe, mert ez csak felzaklat téged.


((Én nem értem az ilyen embereket, komolyan! Az exemnek is van 2 gyereke. Olyan szinten lesz@rta őket, és csak velem akart foglalkozni, meg hogy én neki szüljek gyereket, hogy ha össze vesztünk, nem is látogatta a saját gyermekeit, mert nem érdekelte semmi, csak én! Engem ez annyira idegesített, és kiábrándított, hogy ilyen emberrel nem kívánok foglalkozni.

Tedd ezt te is és szard le magasról. Meg adsz te minden törődést és szeretetet a gyereknek ő nélküle is.))

2020. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
18%
Minden féle képpen éő
2020. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
A helyedben örülnék neki.
2020. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!