Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az exemnek gyermeke született,...

Az exemnek gyermeke született, miközben a közös gyermekünkkel egyáltalán nem foglalkozik. Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Engem már letiltott, de közös ismerősök küldik át a facebookról a képeket, ahogy hírdetik, hogy milyen boldog család. Ti mit reagálnátok erre?
2020. nov. 26. 12:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
79%

20-as, nagyon sajnálom, hogy így alakult az életed.

De nem tudjuk, hogy a kérdező milyen feleség volt, mitől ment tönkre a házasságuk, és utána mit tett vagy nem tett, hogy a gyereke és annak apja tartsák vagy ne tartsák a kapcsolatot.

Itt nyilván nem fogja bevallani, ha mindent elkövetett, hogy a volt férje ne tudjon találkozni a gyerekükkel. Aztán a volt férj talált egy másik nőt, megéli a családi életet az újonnan született gyerekével, a volt feleség meg pukkadozik a méregtől, hogy már nem lehet zsarolni az első gyerekével.

Nem állítom, hogy a kérdező ilyen, de ilyen nők is vannak, és a kérdezőről semmit se tudunk.

2020. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
33%

Ki milyen virágot szakít, olyat szagol.

Miért vele vállaltal gyereket?

2020. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
65%

21/


Igen

Irhattam volna én is ezt de nem akartam olyan dolgoba belemenni amiről nem tudok semmit.


Nálunk ez volt amit irtál jelenleg külföldön dolgozok és ezt is beválalltam csak hogy " szeressen a barátnőm" és inkább távol vagyok a gyerektől csak késöbb jobb legyen. Nem lett. Pénzéhesebb lett és amikor már nagyon érezte hogy kezdek nagyon eltávolodni felőlle akkor kezdett picit kedvesebb lenni ( napokról beszélünk) ez nála egy pszichologia ha ott vagy mellette akkor orrba szája kihasznál mert tudja hogy ugy se hagyom el a gyerek miatt báérmi megtehet, ha meg erzi hogy nagy baj van előveszi a "babás énjét" és átvált de csak napokra maximum.


Rengeteg nő zsarol rettenetes módon és rengeteg férfi azért megy el mert ez már kibirhatattlan sőt egyszerúen tönkremegy a ferfi ebbe.

2020. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%
Koncentrálj a gyerekedre, ennyi.
2020. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
57%
Milyen ember az ilyen? Szerelmes. :)
2020. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Szr ember aki az egyik gyerekével foglalkozik, a másikkal meg nem, éppen ezért te ne foglalkozz vele/velük, és a közös ismerősöket is kérd meg, hogy ne küldözgessék a képeiket. Nincs jobb dolguk mint téged idegesiteni?
2020. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
35%

Szemléld a helyzetet a legnagyobb realitással és nyugalommal.

"hírdetik, hogy milyen boldog család" - Legyél te a gyermekeddel ketten - amennyiben még nincs párod - sokkal-sokkal boldogabb család, akiknek csak bónusz, ha majd érkezik majd egy normális férfi, apafigura az életükben. Ez nem erőltett vigyorgás, ti ketten éppen olyan teljesértékű család vagytok, mint bármelyik, ott vagytok egymásnak, legyetek mérhetetlenül boldogok, egymás legnagyobb kincsei vagytok. Ha így állsz hozzá, így éltek, akkor minőségi férfi is fog ehhez az élethez csapódni. Egy elkeseredett, frusztrált nő csak hasonló sérült alkokat vonz, akinek viszont teljes az élete, az olyan párt is fog kapni.

Nem lesz nehéz egyébként, nem akarom az exedet szapulni, mert nem hinném, hogy egy ilyan fószer annyit is érdemelne, hogy a tekintét nő rá emelje, de gondold el, miféle boldogság, miféle boldogságot tud nyújtani egy olyan férfi, aki a gyermekét eldobja, ráadásul megtartani ezt hosszú távon... Ne aggódj, ott is ez fog lenni. Az ember nem tud kibújni a bőréből. Ja és milyen nő az, aki tűri, hogy a már meglévő, mástól született gyerekével ne foglalkozzon? Tudom, sokan kifejezetten örülnek is neki, de hidd el, ezek nem egészséges emberek. Úgyhogy irigyelni rajtuk nincs mit, csak sajnálni, főként a gyereküket, aki nem tehet a szüleiről.

Szóval te légy sokkal jobb nála és csak sokkal jobb embert fogadj el majd párodnak, onnantól pedig nem lesz kérdés, mit tegyél. Tudom, hogy nehéz, de a gyerek miatt muszáj, hogy ezekre koncertrálj és ne az exre. Vele nincs dolgod, őt majd intézi a sors meg a saját romlott, sérült lelke.

Amit semmiképp ne hagyj, hogy ha nem foglalkozik vele, akkor ne is fizessen. Kötelessége, akkor is, ha nem látogatja a gyereket, mert az nem bérleti díj. Akkor is kell fizetnie, ha te mindent maradéktalanul meg tudsz adni a gyereknek, ha kiszámolod, ha minden hónapban félreteszed neki, 18 éves korára szép kis induló pénze lesz.

2020. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az ismerőseidnek mond meg, hogy ne küldözgessék a képeket, mert te a saját életedre koncentrálsz, nem pedig másokéra.


"Azok az emberek, akik bántanak téged olyanok, mint a csiszolópapír... Okozhatnak fájdalmat, de a végén Te szép és csiszolt leszel... Ők pedig használhatatlanok."


Tedd magad túl rajta és mutasd meg magadnak, a gyermekednek, a világnak! ;) Szorítok!

2020. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
89%
27 ennyi marhaságot összehordani egy egyoldalú leírás alapján... Ha ide jönne apa, valószínű kicsit árnyaltabb lenne a kép. Mint mindig. Két normálisan elvált pár esetén, akik nem akartak kinyirni és kisemmizni egymást és a nő nem a gyereket használta fegyvernek, ott valahogy sosem szokott az lenni, hogy nem tartják a kapcsolatot. Ez mindig a végletekig kizsigerelt valasok eredménye. Az pedig kettőn áll. Erre azt tudom mondani, ki mint vet úgy arat. Persze nyilván a kérdező a 100- bol 1 kivétel. Tudjuk.
2020. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
75%

29... hát ezt mennyire jól leirtad... és mennyiszer tényleg így is van. Sajnos itt senki sem fogja tudni az igazságot ezért két értelemben valaszolok.


Ha a kerdezőnek van igaza márpedig miért ne történhetett így akkor az apa pff tenyleg sokmindent nem lehet rá mondani.


De ha neked es ugy volt ahogy te irtad akkor akár tehet a gyerek akár nem tudjuk hogy a gyerek nem tehet persze de azt is meg tudom érteni ha egy apa nem foglalkozik mert annyira szétment a hercehurcákba hogy elégvolt neki és mielött bekattanna újéletet kezd. És abszolúl meg tudom érteni egy rossz szó sem érheti .



Ez a 2 véglet.

2020. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!