Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az exemnek gyermeke született,...

Az exemnek gyermeke született, miközben a közös gyermekünkkel egyáltalán nem foglalkozik. Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Engem már letiltott, de közös ismerősök küldik át a facebookról a képeket, ahogy hírdetik, hogy milyen boldog család. Ti mit reagálnátok erre?
2020. nov. 26. 12:25
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
81%

Most mit tudsz csinálni? Semmit. Nyilván felre ment valami a ti kapcsolatotokban nagyon csúnyán, aminek a gyerek issza meg a levet. Ahogy az lenni szokott.

Az meg azért dicsertes, hogy legalább a most született gyerekkel foglalkozik. Neked jobb lenne ha azt is leszarna? Nem hiszem.

2020. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
70%

Azért a férfit is meg lehet érteni - gyarló de emberi amit csinál. Gondolom szeretné hogy most ne úgy járjon mint első alkalommal és mindent belead.

Most családja van nem csak exfelesege és meg kéthetente egyszer látogatása...

2020. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%
Azért valami oka csak van, hogy letiltott, meg nem foglalkozik a közös gyereketekkel...
2020. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%
Egy gyökér az ilyen. Én nem is nevezném embernek.
2020. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
30%
De már előtte sem foglalkozott a gyerekkel? Mármint nem vitte láthatasra? Mert akkor nem új a szituáció, tehát ugyanazt gondolnám mint eddig: szegény gyerekemnek nem tudtam egy normális családot összetartani :(
2020. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
66%

Te választottad .. értem én,hogy gané ember aki nem foglalkozik a gyerekével,de ez kicsit szűkös információ ,egyoldalú a sztori .

Van egy barátnőm , onnantól kezdve ahogy összejött a volt férjével MINDENKI mondta neki,hogy meneküljön,nem jó ember,nem lesz jó vége. A csaj gyorsan kierőszakolta a házasságot , természetesen gyerek is azonnal kellett .Ahogy várható volt,a pali lelépett,a barátnőm meg azóta is sír nekünk,hogy mekkora szemétláda.

Olvastam itt olyat,hogy a csaj titokban abbahagyta a fog .gátlót ,mert a férje még nem akart gyereket,ő meg igen ,és majd megszereti ha kész tények elé lesz állítva.. hát nem jött be .


Nem vádollak azzal,hogy nálatok is ilyesmi történt,de én most senkit nem fogok itt szapulni ,azért mert te ezt akarod olvasni,közben meg nem tudunk semmit a körülményekről.

2020. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
92%

Egy valamit tudsz tenni. Legyél neki olyan jó anyukája, aki kitesz egy akármilyen jó apát - is. Emellett pedig olyan párt válassz magad mellé, aki méltó férfiminta lesz a gyerek előtt.

Aki a saját gyerekével nem foglalkozik, azzal nem érdemes tenni semmit. Az anyagi kötelezettségeinek tegyen eleget, a többi rajta áll, ha nem, hát nem, ő egy nulla és nullával nem szorzunk.

2020. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el, nem ő az első ilyen. Elég sokakkal megtörtént már ugyanez.

Egyébként arra figyelj, hogy ezért ne az új kisgyereket utáld, és inkább ösztönözd, hogy a gyereked és ő alakítsanak ki normális kapcsolatot. Na, meg lehet, hogy neki sem lesz majd jobb apja.

2020. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
78%
Nem férfi, az biztos, de neked nincs vele dolgod. Éld az életedet, tedd boldoggá a gyerekedet, ismerkedj meg egy jó emberrel, őt pedig elintézi a karma. Nem biztos, hogy most, de hogy kegyetlenül, abban biztos lehetsz. Attól még, hogy most ilyen nagy boldogság van, a számla nem marad neki kifizetetlenül.
2020. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
93%

Én apa vagyok hasonló helyzetben csak nekem nincs másik gyerekem és ezt sem igy terveztem. Csunyán fogalmazva elveszitettem a családom mert a volt barátnőm zsarolt a gyerekkel de én bármit megadnék ha velem is lehetne a gyerekem akár csak két hetente hétvégén de ez sincs mert még 1,5 éves csak.



Minden álmom ez volt hogy boldog család legyen a miénk de sajnos nem ment köszönhető a szülésutáni depressziónak is ami már a terhesség 1. hónapjától jelen volt ( orba szája zsarolás a gyerekkel aki meg sem születet, azután is amikor megszületet, önkényes "a gyerek csak az enyém" 1 minimális szeretet sem volt nem közeledet , 0 szex 2.5 év alatt) egyszóval nem én akartam igy.... Nagyon elborzadok hogy vannak olyanok akik nem akarnak direkt foglalkozni a gyerekükkel mert az egy dolog hogy másik család lesz és ott is lesz gyerek és az egy "boldog család" de a gyerekemmel akkor is nagyon foglalkoznék ha esetleg új családom lesz.

2020. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!