Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet a zsarolás ellen tenni?

Mit lehet a zsarolás ellen tenni?

Figyelt kérdés

34 éves ffi vagyok és van egy kisfiam aki 3 éves.


1 éve vagyok külön az exemel már alapból rossz volt a kapcsolat de hála istennek nyomós okot is adott hogy végre vége legyen (ne a gyerek tartson össze minket) mert lebukott hogy megcsalt. Segitettem neki összepakolni és uriember módjára veszekedés nélkül kitettem a lakásból, a fiamat pedig én neveltem addig a pontig ameddig per útján el nem veszitettem a pert az indok: a gyerek kicsi. rendben van...


Láthatásért most küzdök mert már 3 éves és ez vizválasztó kor hogy a szokásos minden 2. hétvégét velem tölthethesse. Az anya nyilván mivel hogy ezt nagyon elszurta esélye sincs hogy megbocsájtsak neki csak a gyerekkel tud zsarolni és teszi is. Azaz az eddigi láthatást is probálja tönkretenni , zavarni.


Ő neki 1 hónappal késöbb már új párja volt természetesen nem foglalkoztam vele és 1x sem hoztam fel neki ezt mivel az ő dolga azóta már megint másvalakivel van.


Én egy év után tartottam ott hogy képes vagyok már talán megismerkedni valakivel és találtam egy olyan nőt aki eddig nagyon tündér velem és a fiamat is elfogadja (eddig csak képeken látta és elfogadja hogy ő van nekem) de itt a probléma az hogy megmertem ismerkedni valakivel ennyi idő után ez volt páromnál kicsapta a biztositékot és azóta még kegyetlenebb még azt a kis KT időt is a gyerekemmel tölteni ami eddig volt.


Természetesen ezt a per ujravizsgálásnál el fogom mondani hogy még a láthatás is nagyon nehézkesen megy emiatt a hozzáálás miatt.


Eddig nem csináltam ilyet de mivel tudjam bizonyitani hogy mennyire nehézkesen megy a láthatás? (video vagy rejtet dikatfon) hogy véletlenül se tudja letagadni.


Ezek mind csak szóbeli zsarolások de nagyon sokszor a gyerekkel zsarol hogy kb semennyit nem fogom látni a gyereket.


2020. nov. 26. 19:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
Jah amúgy 2 éven belül újra szabályozást se kérhetsz
2020. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

1. Ha te nevelted a gyereket, nem veszi el a bíróság azzal az indokkal, hohy "kicsi".

2. Egy év alatt nem zajlik le egy gyermekelhelyezési per, pláne nem Covid alatt.

2020. nov. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12... már hogy ne venné el.


Ameddig a lakhatás nem volt neki megoldva addig nálam volt. (2-3hónapról beszélünk) de amint megoldott lett onnantól indult a per és neki itélték és pontosan ezzel az indokkal hogy 3 év alatt az anya prioritást élvez és mivel a lakhatása megoldott lett és addig nem is volt elinditva semmi így pontosan ezzel lett a vége.


2. Én sem hiszem hogy túl leszünk ezen 1 év alatt sajnos. Viszont mivel már nagyobb így hamarosan átállhatunk arra hogy nálam is lehet a gyerek

2020. nov. 27. 07:18
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező össze vissza hadoválsz. Azt írtad elvesztetted a pert és az exhez került a gyerek. Akkor most mit is akarsz?
2020. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14/ te neked ment a szövegértés eddig? olvasd már el hogy miért megyek épp.


Kimásolom neked mert ezekszerint gyenge a felfogásod.


"Láthatásért most küzdök mert már 3 éves és ez vizválasztó kor hogy a szokásos minden 2. hétvégét velem tölthethesse. Az anya nyilván mivel hogy ezt nagyon elszurta esélye sincs hogy megbocsájtsak neki csak a gyerekkel tud zsarolni és teszi is. Azaz az eddigi láthatást is probálja tönkretenni , zavarni."


Ebből is kiveszem a fontos részt mert még igy sem fog neked menni.


"hogy a szokásos minden 2. hétvégét velem tölthethesse"


Jelenleg csak KT ra járok ÉN -----> ODA



Mitmondasz sikerült felfogni?

2020. nov. 27. 10:11
 16/21 anonim ***** válasza:
30%
Hallod amilyen bunkó vagy én nem adnám neked oda a gyereket egy órára se.
2020. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy meg 2 évig az a láthatás van amit megállapítottak, amúgy bele kellett volna vetetni hogy 3 éves kor után hogy van a láthatás. Ha nem lett akkor most cseszheted
2020. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

2 év most telik le sőt amire ebből valósügy lesz már le is telt és ahogy irtam ezt is de ezekszerint ezt sem tudtad elolvasni mielött ideböfögsz bármit is még csak most fogom elkezdeni.


Nyiltan meg ne nagyon mondogass majd ilyet mert nem nagyon leszel népszerű mások elött föleg ha fa..ságokat hordasz össze úgy mint ha lett volna egyáltalán részed benne vagy tudnál is valamit ha még egy egyszerú szövegértelmezés vagy olvasás sem megy

2020. nov. 27. 10:46
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Persze, nyilván én vagyok a hülye... Ajánlom figyelmedbe a saját kiírásod, ami szerint 1 éve vagy külön az exeddel, de ezek szerint már 2 éve meg volt az elhelyezési per. Ügyes vagy👏
2020. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

Jaja.


"1 éve vagyok külön az exemel..."

"a fiamat pedig én neveltem addig a pontig ameddig per útján el nem veszitettem a pert"

"2 év most telik le..."


Tehát egy éve vagy külön a gyerek anyjától. Ez alatt az egy év alatt lezajlott egy gyermekelhelyezési per, és eltelt 2 év. Ugyanis ezt írtad.

Kamutortenetnel figyelni kell az ilyenekre

2020. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!