Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek a cipősdobozba egy...

Mit tegyek a cipősdobozba egy 4-5 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Eddig egy mesekönyvet és egy kis plüssöt tettem bele.
2020. dec. 5. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajcsat, hajpánt, jégvarázsos bármi, kártya, színesceruza, gyurma
2020. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen, valami kis "csajos" dolgot. Elvileg Pepcoban is lehet venni kistáskát, de a hajbavalók is jó ötlet. Kikben szokott lenni egy minipecsét is, ami vagy hercegnős, jégvarázsos.
2020. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kiscsaj koromban örültem minden szép, mintás, színes füzetkének. Ugyan írni-olvasni valószínűleg még nem tud, de firkálni lehet bele. Illatos toll is jó ötlet lehet. Esetleg színes ceruzák, zsírkréta.
2020. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Végül sikerült telepakolnom a dobozt

Remélem örülni fog neki a kislány aki megkapja. 🙂

Tettem bele karkötőket, gyurmát, kártyajátékokat, írószereket, radírt, hegyezőt, ragasztót, kártyajátékokat, matricákat. Van benne néhány fiúsabb dolog is, ha olyan típus (pokemon, sárkányok), néhány rózsaszín csili-vilisebb dolog és sok kisállatos mintájú.

2020. dec. 5. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztosan fog örülni!
2020. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia, bocsi, hogy itt kérdezem, én is pont önt 4-5 éves kislánynak adok. Rà kell írni a dobozra a kort?

Köszi előre is!

2020. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, rá kell írni a nemet és kort
2020. dec. 17. 22:12
 8/11 anonim válasza:
Köszi!
2020. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom nem mostani kérdés. Ez a cipődobozos az ami a daganatos gyerekeknek megy? Csak azért mert abba ilyen hajhoz kapcsolatos cuccokat nem érdemes, mert szegénykéknek a kemoterápiától nem szokott hajuk lenni és csak fájdalmasabb nekik, mert eszükbe jut, hogy kopaszkák. :( Nehezen viselik, hogy nincs hajacskájuk, mint a hercegnőknek. :(((
2021. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még karácsonyi cipősdoboz volt rászorulóknak
2021. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!