Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mivel védekeztek?

Anyukák, ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, mi legyen. 11 hete szültem császárral. Eddig óvszert használtunk (15 évig), de a férjem is és én is meguntuk. Fogamzásgátlót az állandó gyógyszerem miatt nem szedhetek, ráadásul szoptatok. A Mirena szimpatikus volt, de a gyógyszerem annak a hatását is befolyásolhatja. A fém spiráloktól irtózom valamiért (rémtörténeteket hallottam kamaszkoromban). Az orvosom spirált javasol. Kifogytam az ötletekből. Szoptatok és szeretnék is még szoptatni. Ti mivel védekeztek?
2020. dec. 17. 01:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

Esetleg réz spirál? Ez most nagyon népszerű, tudom, hogy fém de teljesen hormonmentes. Vagy esetleg pesszárium?

Mi most megszakítással védekezünk egyébként, nem baj ha becsúszik a baba mert szeretnénk még egy gyereket de az óvszerből már nagyon elegünk volt, a hormonos készítmények meg nálam kizárva, sajnos mindegyiktől megbolondulok, olyan sárkány leszek tőlük, hogy magamat sem bírom elviselni.

2020. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi, mind hasznos.

Érdekes, hogy az önvezető autók és a 3D nyomtatott testrészek korában csak ennyi a választék fogamzásgátlás terén, de megértem, hogy a reprodukció egy bonyolult rendszer, nehéz beavatkozni.

2020. dec. 17. 21:37
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
Óvszer
2020. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Fke válasza:
Mi megszakítással védekeztünk. Persze poén hogy most terhes a feleségem, de ez azért van mert elszámolta magát és könyörgött hogy élvezzem tele, addig jól működött.
2020. dec. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!