Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lenne kisgyermeked mellett...

Ha lenne kisgyermeked mellett napi szinten 4-5 szabad orad, mit csinalnal?

Figyelt kérdés
Ugy alakult az eletunk, hogy lett napi par szabad oram. Valamit szeretnek kezdeni, penzkereseti tevekenysegre gondoltam. Tehat nem tanulas, nem fodrasz, nem takaritas stb. Olyan amivel novelni tudom a beveteleinket. 4 oras allasra is gondoltam, de ritka nalunk mint a feher hollo.
2020. dec. 22. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Mihez értesz? Hiába mondom, hogy vállalj magánalapítványokat japán nyelvre, ha nem beszélsz japánul...
2020. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Gyerekvigyázás? Vagy takarítás háznál? Ilyenkor karácsonyra sokan akarnak egy kis rendet vágni:)


2000 ftos órabérrel simán elmehetsz, de a legtöbben 2500as órabérért takarítanak.

2020. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rèszmunkaidős bolti dolgozònak menni? Írod, hogy feletek ritka, de egy pròbàt megèr. Postai kèzbesítőből sok helyen borzasztò hiany van, lehet oda mèg rèszmunkaidőst is felvennenek. Nem egy jó munka, de legalàbb mozog közben az ember.
2020. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Kisgyerek mellett hogy lett szabadidőd? Ha meg közösségbe ment, akkor mennék vissza dolgozni hogy ne csak otthon növesszem a hátsómat.
2020. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Én dolgozom, így nincs napi 4 óram a kisgyerekem mellett (mert vele akarom tölteni azt a napi 4et munka után). De ha nem dolgoznék, és lenne időm, és pénzt akarnék keresni, akkor: dolgoznék.

A szakmámban. De nem tudom, a Tiéd mi. Bármi végzettség nélkül nehéz. Gyerekre vagy idős emberre felügyelhetsz, takaríthatsz, vagy ha ügyes vagy, készíthetsz pl ékszereket (bár azt is meg kell tanulni, hogyan).

2020. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könyvelés például. Persze elôtte el kell végezni a mérlegképes könyvelôi tanfolyamot.
2020. dec. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!