Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek dolgozni így...

Ti elmennétek dolgozni így kisgyermek mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 gyermekünk van, 5 és fél éves és egy 21 hónapos. Pár percre a házunktól van egy üzem ahol 2 műszakban lehetne dolgozni, megengedték, h kezdetben csak heti 3 napot menjek. Férjem is 2 műszakban dolgozik, váltásban járnánk, a mamák vigyáznának a MÉG nem bölcsis kicsire.

Májustól úgyis munkát keresnék de mégis lelkiismeretfurdalásom van, h a kicsit itthagyom, h lesz az altatás stb, bár apuka 100%ban teljesít itthon is.

Ti mit tennétek?

Megjegyzem közel van a munkahely, a fizetés nem sok kezdetben.


2018. febr. 10. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha kell a pènz, persze hogy el!
2018. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
21 hónaposnál már nem kell altatás.Leteszed az ágyába és elalszik. Ha májustól úgy is mennél dolgozni, akkor ez a 2 hónap nem számít sokat.
2018. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy álom munka egy szülőnek, ha bármi baj van pár perc alatt ott vagy. Szerintem kár lenne elszalasztani ezt a lehetőséget.
2018. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

2: ridegtartásban valóban nem kell, vagy ha a te gyereked az ezerből egy, aki első perctől magától alszik, de a legtöbb gyerek ennyi idősen bőven igényel altatást. Fene az elkényeztetett kölkökbe, tudom...


Szerintem ha apával váltásban tudjátok nyomni, akkor akár a nagyik sem feltétlenül kellenel rendszeresen, én így bevállalnám. Az apa a másik szülő, ez nem lepasszolás. Én is járok a lányom másfél éves kora óta heti egyszer a munkahelyemre, a többi nap otthonról dolgozom vagy alvásidőben, vagy ha a férjem itthon van. Igazából szerintem jó is abból a szempontból, hogy a lányomnak sokkal szorosabb kapcsolata van az apjával, mint a legtöbb gyereknek ennyi idősen, mert az átlaghoz képest sokat vannak együtt csak ketten.

2018. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A mamák addig lennének itt amíg az egyikünk elmegy dolgozni,a másik hazaér de őket is szereti a kicsi.

Egy fizetés nem elég, májusig jár a Gyed, utána muszáj lenne dolgozni.

2018. febr. 10. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kell a pénz, mennék már ma.
2018. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!