Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még, akit szintén unja a...

Van még, akit szintén unja a karácsonyi beállított fotókat?

Figyelt kérdés

Ezzel van tele a facebook. Nekem annyira természetellenesek, van, hogy az anyukákat meg sem ismerem rajta, beállított, fura, díszes fotók. Tudom, tudom, ez lett a szokás, meg van, aki így szereti megörökíteni, és lehet, ki is kellene lépnem az anyukás csoportból, amiben benne vagyok, mert már marha unalmasak ezek a számomra nagyon mű fotók. Még amik kint készülnek, vagy a saját otthonukban az más, azt megértem, de ezek a beállított műtermesek annyira távolállnak tőlem, mint az ugyanilyen kismamás fotók.


Köszi, hogy kiírhattam magamból. Más is van még így, vagy én vagyok az ufó?


2020. dec. 24. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Engem is untat/idegesít
Csak te vagy így, szerintem nagyon szépek ezek a képek
Kit érdekel
97 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Engem is idegesít, főleg ha a gyerekeket is beöltöztetik habos-babos maskarákba, és úgy állítják be ezt az egészet, mintha full természetes lenne. Az anyukákat, apukákat meg se lehet ismerni,szét van mindenki sminkelve meg photoshoppolva.
2020. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen szinten nem érdekel mások élete. Mindenki úgy pózol a családjával, ahogy akar. A magamé érdekel, és nem csak a képeken, hanem a valóságban.
2020. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy engem sem érdekel, nem akarom nézni :D Na mindegy. #napiertermetlenkerdest sikerült feltennem
2020. dec. 24. 18:46
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Kiléptem a magamutogató anyukacsoportokból, és így kevesebb az életemben a stresszforrás is. Ajánlom neked is :)
2020. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Én a kaja mutogatástól kapok agybajt, ilyenkor mindig megfordul a fejemben, hogy a másnapi végterméket raknám fel😁😁😂😂😂😂
2020. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Derjaderja ***** válasza:
65%

Nekem tetszik a családi fotózás, mint szokás. Szeretem is az ismerős gyerekek kepeit. Akinek nem érdekel a gyereke, azt kikövettem.

Hogy most melyik studió képe szép és melyik giccses, az szubjektív.

Mi ősszel az erdőben fotózkodtunk, minimális sminkkel. Nekünk az jött be.

2020. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Én már tegnap untam a "bejgli/süti/ asztal képeket.

Ma meg mindenki vigyorogva kiöltözve mutogatja a beállított fotókat.

Egy-két családról tudom hogy totál magamutogatás ez részükről. Egy anyuka napi 5-6 képet is tesz fel a gyerekéről..amiota meg terhes is mindenbe IS beleteszi hogy ő terhes.

2020. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen, én is rengeteg ismerősnél láttam már ezeket a beállított, "művi" képeket. Sokan már novemberben kiposztolták, engem inkább ez zavar. Mindegyik olyan egyforma, mert ezek a helyszínek, beállítások szinte ugyanolyanok. Nekem jobban tetszik, ha vki inkább a saját otthonában készít képeket.
2020. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Zavaró igen. Eddig azt hittem a képek zavarnak, egészen addig amíg vki nem töltött fel egy komplett videót, xy család karácsonya 2020 címmel... akkor azt mondtam kész... mi jöhet még??? Egyébként idegesít minden évben, mégis megnézem, szóval az én hibám h látom, szóval így jártam.
2020. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk is van minden karácsonykor (nemcsak karácsonykor). Fel is szoktam tenni belőle, nem az összeset. Sokan lájkolják. Én is szeretem nézni mások családjáról (műtermi vagy nem műtermi képeit). Ezzel a gondolattal teszem fel, hogy talán más is szívesen nézi a miénket. Mondjuk nekem boldog-boldogtalan nem az ismerősöm, talán ez sem hátrány. Csak azok, akiket látva nincs ilyen ellenséges gondolatom, mint nektek.
2020. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!