Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátommal született egy...

Barátommal született egy közös kislányunk akiről eddig hallani sem akart, most 1 éves a kincsem és egyszer csak beállított ajándékokkal hozzánk hogy szeretne az apukája lenni, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mikor kiderült hogy terhes vagyok lelépett,mert ő még bulizni,utazgatni,edzeni akar a haverjaival nem "fér bele"egy gyerek az életébe,terhességem alatt is hallottam róla sok mindent hogy csajozgat bulizik folyton,nagyon rosszul esett

erre beállít pár gönccel hogy apja szeretne lenni a lányának..


2016. szept. 14. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Az apja. Akkor is, ha neked nem tetszik. Késő bánat.
2016. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Visszamenőleg kérd el a gyerektartást, és ha azt odaadta, akkor komolyan gondolja.
2016. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Gyerektartást fizet?
2016. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem fizetett eddig semmit,nem volt semmilyen formában jelen az életünkben,a lányom is az én nevem viseli!!
2016. szept. 14. 19:11
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Ebben az esetben nem tartanám vele a kapcsolatot.

Ez is csak fellángolás és újra eldobja a gyereket ha fárasztónak tartja a látogatásokat.

2016. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Elküldeném.
2016. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Elküldeném. Ha annyira akarja a dolgot, majd bíróságra megy.. na de ott bizony majd bevasalják rajta az elmulasztott gyerektartást..


Ha ezeken túl van, még mindig akarja a dolgot, komolyan gondolja, akkor legyen. Úgyis megítélik neki a láthatási jogot.

Magamtól viszont nem engedném. Vigye bírósági útra, ha szeretné.

2016. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
lehet a gyt miatt fél
2016. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

A fiam apja hasonló volt, egy év után jött, hogy látni szeretné a gyerekét. MOndtam neki, hogy volt lehetősége rá, akkor nem élt vele. A bíróságon sem volt hajlandó megjelenni KÉT alkalommal sem, amikor kérhette volna a láthatást, de nem tette, így sajnos ez a hajó elment. Nem sértettségből küldtem el, egyszerűen nem akartam, hogy a gyerek közelében legyen, megkedveli, megszereti, aztán megint lelép, ahogy egy évvel korábban is tette. Egyébként, ha annyira érdekelte volna a gyerek, akkor bíróságra ment volna, vagy valami, de nem tette, 9 éve nem is láttuk (szerencsére).

Na, én ezt tettem, de hogy a te helyedben mit tennék, azt nem tudom, mert nem is merem a volt barátodat.

2016. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem álltam közéjük. Egy gyereknek apára is szüksége van. Viszont azt sem szeretném ha ki-be rohangálna az életében, úgyhogy leülnék vele és megbeszélném hogy tegyük hivatalossá a dolgot. Bíróság, gyerektartás, láthatás. Ha ezeket vállalja, valószínűbb hogy komolyak a szándékai és nem egy kósza "fellángolás".
2016. szept. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!