Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy készség...

Van olyan, hogy készség beállítottságú gyerek?

Figyelt kérdés
Mert olyan, hogy humán és reál van, de akkor készség is van nem?Akinek csak a tesi, rajz, technika, ének megy ötösre?

2018. márc. 9. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
De miért kell feltétlenül kategorizálni? Akinek minden megy, az mi? Nem látom be, hogy miért kell ezt feltétlenül így megnevezni..
2018. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet, hogy csak lusta tanulni, vagy nem figyel órán?
2018. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nincs.
2018. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így furán hangzik, mert a készség szó nem igazán azt jelenti önmagában, amire te gondolsz most.

De igen, van, általános iskolai gyógypedagógus vagyok, nagyon sok tehetséges gyerekem van. (Pedig én ugye sni-t és btmn-t kapok.) Rajzolás, kézügyesség, kreativitás, mozgás, sőt, szociális téren is akad. Szerintem nagyon fontos ezt is támogatni, én ezért mindent meg is teszek. Sőt, már azért is, hogy találjuk meg, miben jók, mit szeretnek csinálni a gyerekeim.

2018. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehat ezek amiket irtal human tantargyak. Valoszinuleg csak azokat tanulja, csinalja amik erdeklik. Mondjuk nalunk muveszettori es zenetortenet is volt rajzon es eneken, ugyanugy magolni kellett mint pl az irodalmat..
2018. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!