Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek önszántából lett csak...

Akinek önszántából lett csak egy gyereke miért döntött így? Megbántad?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 13:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Pont így gondolom:

[link]

2020. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

-Nem akarok még egy császármetszést


-Jelenleg 1 nappali + 2 hatalmas háló van...kevés a szoba..még egy gyereknél szét kéne szedni a 2 hálót 3ra..nem kis munka


-Egy gyerekkel is macera minden 0 segítséggel, nem akarok majd 2 felé szakadni iskola óvoda, ide menni, oda menni


- A világ egyre rosszabb, örül az ember ha egyet tud támogatni


-Idegrendszerem nem bírná, nem vagyok egy nagy anya típus


- 1 gyerekkel könnyen túl lehet élni bármit, könnyen lehet nyaralni stb, 2-vel szerintem már minden csak macera


Hirtelen ez ugrik be, de biztos van más indokom is még. Eddig nem bántam meg.

2020. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Mert sosem hittem abban, hogy egyformán lehet szeretni több gyereket. Nem, nem bántam meg.
2020. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Tetszik az a link 11es elolvastam. Es pont ilyen ervek miatt 😄
2020. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

En is az, amit #13-as irt.

Hulye pelda, hogy macskahoz hasonlitom a gyereket, de amikor tobb lett, mindig az egyikhez jobban kotodtem. Pedig nem birtam betelni vele, akaetam meg cicat, de aztan ereztem, hogy nem egyforman erzek irantuk.

Legalabb a gyermekemmel nem akartam ezt csinalni.

2021. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15: nekem egy van de egy ismeros csaj egyszer reszegen mondta a ferjemnek hogy a 3 kozul a kozepsojet szereti a legjobban mert az a gyerek hasonlit hozza leginkabb. A ferjem kicsit felhaborodva mondta de szerintem ez tok termeszetes a csaladtagjainkat is szeretjuk attol fuggetlenul hogy van aki jobban passzol a szemelyisegunkhoz. A ferjem kollegajanak felesege volt szegeny biztos masnap banhatta 😅
2021. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15 vagyok, #16-nak: Igen, valoban, de ez rossz erzes. Nekem legalabbis rossz erzes volt jobban kotodni egyik cicahoz, mint masikhoz, elkepzelni is rossz ez a sajat gyerekemmel.

Pedig en is tobbet (3-4) szerettem volna, de mihelyst megszuletett az elso, mar nem akartam masodikat. Sot, lelkifurdalasom lett mar a gondolatatol is, hogy megegy legyen.

(Egyebkent csak igy csendesen, ha olyan volna nalunk, mint az ismerosodnel, hogy valamelyik jobban hasonlitana ram, biztos nem azt birnam a legjobban, sot. Belolem egy is sok, anyum, de meg a ferjem szerint is:D)

2021. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy kedves rokonomnak sok gyereke van, megbánta mindet, mindig azt mondja hogy visszamenne az időben és egyet se vállalna. Nekem nincs, de nem is szeretnék
2021. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!