Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez szaradasi? Vagy pozitív?...

Ez szaradasi? Vagy pozitív? Negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindenki mást mond, de azért felteszem a kérdést.

Ez szerintetek mi?



[link]

[link]

Köszönöm a válaszokat 😊



#negatív #pozitív #Tesztelj meg egyet
2020. dec. 28. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Amit látni vélsz azt veheted negatívnak. Ez egy nagy nulla.
2020. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen tesztem, látom, amit te is, de hidd el, hogy ez sajnos negatív. :(

Tesztelj pár nap múlva, majd írd meg, hogy mi a helyzet!:)

2020. dec. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
A predictor nagyon érzékeny teszt, de nekem ilyen még soha nem volt. Én látom, szerintem azért ez nem egy nagy 0, ahogyan azt korábban írták. Majd írd meg mi volt, mert erre nagyon kíváncsi vagyok.
2020. dec. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem sem egy nagy nulla, kérdés, hogy ha baba van a dologban, akkor ugye megmarad-e.

Szurkolok! :)

12-es voltam.

2020. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt nekem is olyan, hogy gyógyszer mellett kimaradt, mentem dokihoz, azt mondta, egy nem gáz, ha kövi se jön még, menjek vissza, ha helyreáll a rend, nincs tennivaló.
2020. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!