Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye ezt nem örökölheti a...

Ugye ezt nem örökölheti a gyerekem az apjától?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem hogy tudom önmagában is gáz a kérdes de bennem felmerült, és bízom abban hogy kislányom aki 3 éves csak gyermekkori sajátosságának köszönhető hogy dinókkal, autókkal és hasonló fiús játékokkal játszik, nem babákkal meg főzöcskezéssel mint a legtöbb kislány. Néhány napja derült ki számomra hogy a férjem egy férfival létesített kapcsolatot. Nem ítélem el azokat akik más beállítottságúak, csak ha ennek köze van ahhoz hogy a kislányomban benne van az a hajlam akkor én szeretnék ellene tenni, bár tisztában vagyok vele hogy ezt elfolytani nem lehet, és lehet köze sincs hozzá de én mégis félek.
2020. dec. 29. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Végtelenül ostoba vagy. Más hozzáfűznivalóm nincs
2020. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Tát te nagyon buta vagy... Ettőp finomabban nem tudok fogalmazni
2020. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Úgysem lehet tenni ellene. Ezen feleslegesen gondolkozol. Nem tudom öröklődik-e a melegség (bár a férjed gondolom nem meleg, mert akkor most egy férfival élne), de ha meleg a gyereketek, akkor ez van, el kell fogadnod.
2020. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Belegondolsz a kérdésedbe? A férjed volt pasival ergo homo vagy bi. Erre te jössz azzal,hogy a 3 éves kislány fiús dolgokkal játszik! Ha leszbikusságra gondolsz, akkor mi köze ehhez? Vagy már belekeverjük a transzneműséget is? Ne legyél már 0 iq-s
2020. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted ez örökölhető? Buzzancs szülők gyereke buzzancs lesz!?
2020. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Atya ég... Amúgy én is a fiús dolgokat szerettem kicsikét, most meg itt szunyókál mellettem a lányom meg a férjem..
2020. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg nem áll rendelkezésre semmilyen olyan komoly bizonyíték, ami alátámasztaná, hogy a nevelés vagy a kora gyerekkori élmények illetve az elfogadó, vagy liberális környezet befolyással lennének a szexuális irányultság kialakulására."


Amugy miert gond h a lanyod felnove ferfiakkal letesit majd szexualis kapcsolatot mint az apja?🙃

2020. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a teljesen egybites logikádat nem piszkálja az a tény, hogy a csávódnak is heteró szülei vannak, mégis szereti a brét? Na szerinted akkor van neked bármi ráhatásod, hogy a gyereked kihez fog vonzódni?


Segítek : nincs.

2020. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

Tudom, hogy bicskanyitogatóan ostoba és rosszindulatú a kérdés mögötti gondolkozás, de valamennyire meg lehet érteni azt, hogy nem akarja, hogy a gyereke olyan csoporthoz tartozzon, akiknek nehezebb az életük. Ez nem feltétlen vonzalmi vagy gender kérdés, szerintem bármilyen kirekesztésesélyes vonás ellen megpróbálna tenni, ahogy a legtöbben.. Akár csak egy nagy anyajegyet vetetne le a gyerek homlokáról, vagy megcsináltatná a nyúlszáját, vagy ha a gyerek a kutyákat utánozná és feneket szaglászna, arról is leszoktatná, mert nehezebb a gyereknek úgy az élete.. Biztos sokkolta is, hogy a férje biszex(vagy homoszexuális vagy transz vagy bármi) teljesen ki lehet készülve, engem is kiakasztana, ha ilyet tudnék meg.


Szóval kérdező, ha a gyereked meleg vagy transz, nem tudod megváltoztatni, de olyan kis lazább dolgokat tehetsz, hogy dicséred milyen szép kislány, milyen okos kislány, milyen ügyes kislány, és elkezdesz neki rengeteg disneyt mesélni, meg ilyesmi. Persze sok meleg is lányos, szóval csak elodázni tudod a dolgot tinikoráig, akkor már fix lesz a dolog, de addig megkönnyíted neki az életet, ha ilyen sztereotip dolgok felé tereled, mert az oviban már nagyon meg a kiközösítősdi, ha nem elég lányos, szekálni fogják az óvónők legnagyobb jóindulata mellett is.


Egyébként egy kiskutya/kiscica felébreszti a gondoskodás iránti vágyat mindkét nemben, ha pedig tinédzserként biztos lesz, hogy valamilyen kisebbséghez tartozik, az állat jó támogatói háttér lesz számára.

2020. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem ítélnéd el a más beállítottságot, nem kapálóznál itt, csak szólok.

A gyereked. Ha sérült lenne, ha meleg lenne, ha zseni lenne, nem mindegy? A tiéd.

Gondolod, hogy 50, 100 éve, mikor még tényleg probaltaák, tudtak tenni az ellen, hogy a gyerekről kiderült, a fiukat szereti ? Nem.

Hanem tudod őt úgy elfogadni, ahogy van vagy lesz, hiba volt gyereket szülnöd.

Amúgy érdekelné, mitől félsz eon kívül, hogy a gyerek egyértelműen nem egy elfogadó családban fog felnőni.

2020. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!