Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik fiatalon szültek, nektek...

Akik fiatalon szültek, nektek hogy alakult utána az életetek? Megbántátok, hogy fiatalon lettetek szülők? Könnyen ment?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nagyon várjuk a kisbabánkat, kíváncsi vagyok más fiatal anyukáj tapasztalataira is. :)
2021. jan. 2. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%

A stílusától eltekintve van abban valami, amit az #5-ös mondani szeretett volna. Igaza van benne, hogy nem lehet túlzottan reális képet kapni a fiatalon való anyaságról 4 hét távlatából. A kérdés szerintem olyan (ma már idősebb) anyukákra vonatkozott, akikre a társadalom rásütötte anno, hogy “élhetett volna még”, ami jelentheti azt is, hogy tanulhatott volna még, de azt is, hogy várhatott volna egy stabilabb kapcsolatra ehhez. És hogy az ezekről való lemondást nem sajnálja-e így utólag.🤷‍♀️

Én nem vagyok fiatal anyuka. 20 éves egyetemista vagyok, viszont vannak olyan anyák a környezetemben, akik fiatalabban szültek, mint én vagyok jelenleg. Nagyon jól bánnak a gyerekeikkel, rugalmasnak tűnnek a gyereknevelésben. Sajnos azonban mindegyikről elmondható, hogy másfél év alatt szakítottak a gyermekeik apjával és hogy nem fejezték be a középiskolát = nyolc általánosuk van. Nem szeretnék ítélkezni felettük, mivel nem végzettséghez kötött a jó anyaság, de le a kalappal előttük. Én bevallom, képtelen lennék ezt utánuk csinálni.

2021. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!