Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számodra melyik a legborzasztó...

Számodra melyik a legborzasztóbb mostani divatos lány név?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy melyik mostani divatos lány nevet tartjátok a legszörnyűbbnek és miért? Az én személyes nem kedvenc nevem a Zoé. Számomra első hallásra nem volt teljesen egyértelmű, hogy fiú vagy lánynév és túl kemény a hangzása.

2021. jan. 5. 11:33
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
95%
A Szofiról nekem az jut eszembe, hogy Apám azt a cigit szívta gyerekkoromban. Nem tudok elvonatkoztatni a sopianae cigitől.
2021. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
36%

29#

🤣🤣🤣🤣 Mekkora arc lehet a fiad 🤣

2021. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
90%
A Zselyke szerintem is borzalmas, egy rovar jut róla eszembe. Nekem a Csenge, Hanga, Kincső sem jön be, bár ezek a nevek már lecsengőben vannak.
2021. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
94%
Luna, Lana, Lora, Lara. Az 4 betűs, L-lel kezdődő nevek engem taszítanak, de főleg a Lana, ami visszafele anal.
2021. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
92%
Luna-hold, Lana-gyapjú, a Lora, Lara meg olyan papagájos.
2021. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
91%

Zslyke nekem valami fűszer növénynek tűnik, a petrezselyem jut eszembe róla.


Az ilyen Hannaróza, Lilibella, Annaszofi összetett szörnyűségek se tetszenek.


Emma és a Róza számomra pont ugyanolyan öreges, mint a Mária vagy az Erzsébet.


A Szofik meg azzal fognak szívni, hogy mindenhol össze fogják keverni, hogy Szofinak, Szofiának, Szófinak vagy Szófiának kell írni a nevét. Meg nekem olyan macska név, a Szaffi jut róla eszembe.


Nina és Dina a Sims2-ben Pleasentview kvázi k..vái voltak, nekem ez ugrik be róluk.

2021. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
36: Sims 2 😂😂🤩🤩
2021. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
96%
Zoé,pluszba a szomszéd folyton üvöltöző kislányt is így hívják, így még inkább nem tetszik. Zselyke,Mia, utóbbi inkább macskanévnek hangzik. A Hanna kezdetben tetszett,de már nagyon gyakori lett,így nem.
2021. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem mostani, a Kincsô szörnyû szerintem. Egy kinti csô jut eszembe róla.
2021. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Diána1988 válasza:
31%

Nekem a Nina és Luna ami nem tetszik mert tényleg ezekkel a nevekkel könnyű csúfolodni😔

Az én kislányom most fog születni marciusba a Kiara nevet fogja kapni ❤️( Az oroszlán király2 ből Simba kislánya után) 😊

2021. jan. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!