Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem aggaszt a földünk...

Titeket nem aggaszt a földünk állapota a gyermekeitek szempontjából?

Figyelt kérdés
Nem féltek, hogy nekik egyre sokasodó problémával kell majd megküzdeni? Én annyira félek ettől, hogy nem merek szülni. Ha az evolúciós szempontokat, túlnépesedést nézem, nem is alaptalan. Ti, akik vállaltatok gyereket, nem is gondoltatok erre előtte, vagy gondoltatok, de bizakodtok a jövő technikáiban, vagy rendszeresen felmerül az aggodalom?
2021. jan. 11. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
Nem izgat.
2021. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha aggasztaná őket akkor nem potyogratnának sorba 3, 4 meg még több gyereket
2021. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%

Nincs gyerekem, nem is szeretnék úgy igazán, de nem emiatt.

Mindig lesznek nehézségek. A dédszüleinknek is volt, a szüleinknek is volt, nekünk is van. Más jellegű problémák, de meg kell velük küzdeni.

2021. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok egy nagy aktivista, nem nyitom ki a számít, de kegyetlenül felhúz a boltban az a rengeteg ingyen zacskó, amit úgy használnak, mintha kötelező lenne, remélem pár év múlva ez teljesen kikopik."

Off lesz, de sajnos az a gond, hogy pl. az Egyesült Arab Emirátusokban szó szerint mindenhez adnak zacskót. Kb. a zacskónak adnak még egy zacskót. Pedig gazdag ország. Csak lesz@rják.

2021. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
27%

Engem jobban zavar az a tény, hogy most azok szülnek akikkel én együtt jártam suliba. A sok műp*csa felnőttként sem lett jobb, és most szaporodnak. Az a lány aki mindenkit szekált csak mert nem kapott otthon elég figyelmet és szeretetet, most szüli a második gyerekét... és az én gyerekemnek ezek gyerekeivel kéne egy suliba járnia. Mindig is volt iskolákban szekálás, de szerintem ez az internet elterjedésével csak nőtt. Aki egész eddigi életében büszke volt rá, hogy ő mennyire elnyomja/szekálja az osztálytársait, nem fogja ezt megtiltani a gyerekének sem, sőt! Az oktatási rendszer minőségét már meg sem említem, meg hogy mennyire le vagyunk maradva más országokhoz képest is (tanárok is rendszeresen panaszkodtak nekünk).

Én ebbe a rendszerbe nem szülök gyereket, csak hogy élete első 18 éve meg legyen keserítve az iskolában, aztán csinálhatok én bármit otthon, ha reggel 8-tól már egy helyi r*banc rászáll mert mondjuk szebb a pólója a gyerekemnek és irígykedik...

2021. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!