Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a névről?...

Mit gondoltok erről a névről? Gáz lenne?

Figyelt kérdés
Párommal névválasztás előtt állunk, szeretnénk ha a picikénknek különlegesebb neve lenne. Kutakodtunk történelmi nevek között, és a Felicia "B.zilla" nevet (igen a pont helyett u betű lenne ott, de a gyakori trágár szó használata miatt nem engedné ki a kérdést) nagyon szívembe zártam. Olyan különleges, szép hangzása van, szerintem jól cseng. Bodnár Felicia B.zilla. Párom szerint megpecsételnénk ezzel egy életre és nem pozitívan. Nem akarom azt se hogy kinevessék később. Szerintetek vállalható név? Párom mikor olvastam neki, hahotázott, mert azt hitte viccelek. Ti kinevetnétek, ha valahol meghallanátok?

2021. jan. 12. 17:08
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy nevetnék - szegény gyerek -, de mindenesetre a szüleit hülyének tartanám!
2021. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű de ti tudjátok.Nekem anyám ilyen nevet adot volna en a kesobiekben már ezert se szeretnem
2021. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
97%
Ha szereted a gyereket, nem adod ezt a nevet. Suliba mennyire fogjak vele szivatni szerinted?
2021. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, most ezt komolyan gondolod???
2021. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyakönyveztethető, szerencsére.
2021. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevettem, mikor olvastam, de a szemöldököm kb a tarkómig szaladt. Pároddal értek egyet, naná, hogy megpecsételné egy életre, nem is kicsit. A Felicia oké, azzal nincs semmi baj, de a másik... Méghogy szép hangzása van...
2021. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim válasza:
100%
Öngyilkos lennék ha ilyen nevem lenne.
2021. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
96%
Aztakva........ hát, nem bántalak, mert az ilyet minek is... De légyszi ne adj a gyerekednek ilyen nevet.
2021. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Röhögve sajnálnám. Azt mondanám anyád akkor utált mielött megszülettél. Különben nem cseszett volna ki veled.

Azt a B betűs nevet ne add neki. A Felicia maradhat.

2021. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a sok választ, ilyen hamar. Akkor keresünk valami hasonló hangzású, ritmusú nevet.

Igen, nem akarok vele kicseszni. Akkor ez csak az én egyéni ízlésem, hogy eltudtam következtetni attól, hogy ma már egy szitok szóból ered. Azért gondoltam hogy nem lenne gáz, mert ismerek B.zi vezetéknevű embert, és igazából neki sincs baja vele, elfogadta, hogy ez a neve, nem szoktak rajta nevetni.

Mentségemre szóljon csak 3. Névnek akartam, amit ugye sokszor le lehet hagyni, ha úgy akarja az ember

2021. jan. 12. 17:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!