Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha magánkórházban akarok...

Ha magánkórházban akarok szülni, mennyibe kerülne ez kb?

Figyelt kérdés
A vizsgálatokra is kötelező akkor odajárni, vagy lehet úgy is hogy csak szülésre?

2021. jan. 13. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van szülési csomag is a magánkórházakban, nem kell vizsgálatokra odajárni. Amikor nézegettem tavaly, akkor kb 900.000.- forinttól indultak az árak.
2021. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Én amiket nézegettem másfél milliónál kezdődtek de abban voltak vizsgálati árak is :)

Szerintem megéri, legalább is nem akarom hogy ezen múljon, nincs az az isten hogy valami hentes kezű alá kerüljek meg hogy majd a sok bunkó nővér, szülész helyettem döntsön el dolgokat.

2021. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

A napokban néztem meg a Maternity-t, kíváncsiságból. 800 ezer az "alap" szülés csomag, 1,8 millióért már a'la carte hoznak enni is. Ez csak a szülés, terhesgondozás nélkül. És június 30 előtti szülésekre vonatkozik.

Javaslom egyébként a google használatát.

2021. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amindenit. Köszönöm szépen.


Kerestem googlen is, de nem találtam szülés árakat..

2021. jan. 13. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Róbertben szülten 1,5 éve, akkor a szülésért kb 500-600-at fizettünk. A fogadott dokinak külön a rendelőjében még 180-at. Ebben nem volt terhesgondozás, ez csak a szülés meg az utána bent töltött 2 nap volt. Családi szobával.

De azóta már vagy 2x emeltek árat, és nekem ez a legkisebb csomag volt.

2021. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pécsett a daVincibe a hüvelyi 850e a császár 990e, hozzátartozó +25e/éjszakáért maradhat (ellátással, persze)

Ezen felül vannak a vizsgálatok

2021. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Minden magánkórház oldalán fenn van az árlista
2021. jan. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!