Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A sogornőm lánya és az én lányom között fél év van. Van egy 4 hónapos lányom is. Az enyém 3,5 az övé 4 éves.

Minden hétvégén eljönnek hozzánk egy pár órára.

A probléma a kislányával van. Nagyon eleven kislány. A forgatókönyv szinte mindig ugyanaz minden héten. Sikítozik folyamatosan, amitől a kicsi nagyon megijed és sír. Állandóan szaladgál a házban egy percre nem ül le. Ha rászól az anyja vagy úgy tesz mintha nem hallaná meg vagy éppen belenevet az arcába és folytatja ugyanúgy. A karnisomat kiszakította múltkor a falból mert azon lógott. A gyerekszoba ajtaját belülről szétfirkálta tollal és filccel. Szépen rányomta, hogy látszódjon sikálás után. A csipszet folyamatosan beletapossa a shaggy szőnyegbe. A tükrös szekrényeket nagyon szereti vagy köpdködi és elkeni rajta vagy éppen a szétfogdossa. Csokival nem merem megkínálni mert mútkor végighúzta a kezét a tapétán a folyosón kétoldalt. Az udvarra nem is merem kiengedni őket mert panaszkodtak a szomszédok, hogy zeng az utca annyira sikít. Múltkor ahogy belépett a házba a csivavánkat földhözvágta, két napig nem tudott felkelni a kutya azt hittük annyi volt neki. Folyamatosan hisztizik mindenért. Már a lányom összes játékát elvitte szinte mert semmit nem lehet elvenni tőle úgy hisztizik érte. Ja és verekszik is. Harap.

Ha elmennek innen minden alkalommal szinte nagytakarítást kell csinálnom, akkora kupi van.

Mit mondjak neki? Annyira ciki a helyzet de elegem van ezekből a dolgokból. Itt a sógornőmnek kellene valamit csinálnia vele mert ez nem állapot.

Hogy mondjam neki, hogy ne jöjjenek. Van amikor kitalálok valamit csak ne jöjjenek mert ez sok nekem főleg a baba mellett. A páromnak is elege van de csak a testvére. Ti burkoltan célozgatnátok rá,hogy ne jöjjenek? Hogy mondjam meg neki?


2021. jan. 16. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kérek perec megmondanám. Persze finoman,hogy neked ez terhes.
2021. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Párod szépen növesszen tököt, és mondja meg neki.
2021. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megmondanám. Legalább kap egy őszinte visszajelzést a gyerekről, ami elindíthat nála egy folyamatot.
2021. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig mondja, hogy kicsit eleven. Hát ez nem kicsit. Ez nagyon. Már előre rettegek ha hív, hogy jönnek.
2021. jan. 16. 21:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hàt èn egy konfliktuskerülô ember vagyok de ezt se perc alatt lerendeznèm. Azèrt a hülyèk a túloldalon vannak, a csalàdom ès a sajàt lelki bèkèm ennèl többet èr.
2021. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az èn gyerekem is eleven, de sose hagytam volna, hogy ìgy tomboljon vendègsègben. Ha magàtòl nem kapott èszbe az anyuka, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy ne jöjjenek, mert zavarò a gyerekènek a viselkedèse.
2021. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Woa.. Én már rég megálljt parancsoltam volna a gyereknek.. Sógornő ide vagy oda megmondanám amíg nem tud viselkedni a gyerek ne jöjjenek. Vagy én fogom fegyelmezni. Micsoda dolog, hogy kárt okoz?

A kutya bántása után akkorát csaptam volna rá hogy egy életre megjegyzi!

4 éves nem 1.5 aki nem érti hogyan szabad bánni az állattal!

2021. jan. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj, de én ezt nem hiszem el. Kicsit túltoltad. Nem tudom elhinni, hogy valaki egy ennyire kezelhetetlen gyerekkel MINDEN hétvégén nálatok van, károkat okoz, bántja a kutyátokat, tönkre tesz dolgokat, elviszi a gyereked minden játékát, és egyszer sem szóltatok nekik, hogy ne jöjjenek oda. Pláne a férjed, akinek a testvére. Én egy nem problémás gyerekkel sem örülnék, ha minden áldott hétvégén atjonne hozzánk valaki. Ember nincs, aki ezt szó nélkül tűri. De ha nem kamu, akkor meg is erdemlitek, ha ennyire képtelenek vagytok az érdekérvényesítésre. Nem "burkoltan célozni" kell, hanem megmondani, hogy ne jöjjenek. De ezt te is nyilván tudod.
2021. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kemény... A kutyás eset után egy életre kitiltottam volna őket a házamból. Hát azért a lófacnak is van ám vége! Igenis álljatok a sarkatokra!
2021. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as hidd el, hogy ilyen kezelhetetlen. Az a baj, hogy nem veszi észre magát, hogy ilyen rossz és talán figyelnie kéne rá, ha itt vannak. Ő tök jól elvan. A gyerek meg tombol.
2021. jan. 17. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!