Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmondanátok? Vagy mit tanácso...

Elmondanátok? Vagy mit tanácsoltok/javasoltok?

Figyelt kérdés
Mikor terhes lettem, nem mondtam el a baba apjanak, eleg zuros dolgai voltak akkoriba, es miutan teherbe estem nem sokkal utana szakitottunk is.. Szoval baba miatt nem maradt volna velem.. Most ujra beszelgetunk.. Ha ugy alakulna ti elmondanatok neki? A baba mar megszuletett kis ideje..
2017. febr. 12. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Tehát van egy gyereked egy férfitől, aki nem tudja, hogy neked van egy gyereked, és azt sem, hogy ez a gyerek az övé??? Őszintén szólva minél előbb el kéne neki mondanod, azon se csodálkoznék, ha minden elromolna köztetek és nem jönnétek össze újra, ez egy undorító dolog, hogy eltitkoltad eddig előle.
2017. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Joga van tudni és részt venni az életében, kivéve ha veszélyt jelent rátok, pl. alkesz, drogos, aki ver(ne) titekek.
2017. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Joga van tudni, joga van latni, es kotelessege gyerektartast fizetnie.


Foleg igy, hogy felvettetek ujra a kapcsolatot.


Bar szerintem kamu a kerdes.

2017. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen joga van tudni. Mondjuk épeszű ember eleve azt is közölte volna,hogy terhes....
2017. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd meg neki !
2017. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mért lenne kamu?


Azért nem is akartam nagyon bevonni az eltunkbe, mert drogozik, és iszik is eleg durvan.. (egy hetvege alatt 30E ft is eliszik el cuccozik)

A masik, hogy 12. Het utan derult ki a terhessegem, szoval elvetetni sem tudtam volna..

2017. febr. 12. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Újra beszélgettek, de nem tudja hogy te közben szültél egy gyereket? És ezt te nem is akarod elmondani???
2017. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!