Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb? Varga...

Melyik a legszebb? Varga Mira/Kira/Lara/Amira/Nina

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 11:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

A Varga vezetéknévhez szerintem egyik se passzol igazán.

A-val kezdődő keresztnevet meg azért ne válassz, mert nehéz lesz a gyereknek tanulnia, eleve nyelvtörővel indul, és nehézségei lesznek már a neve kimondásával is a beszédtanuláskor.

2010. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
36%
Mért nem Saten lesz akkor már a neve? :D
2010. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Valaki írta a Lorettát, az pl. jobb lenne ehhez a vezetéknévhez, mint a felsoroltak.
2010. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
60%

Igazából egyik se illik ehhez a vezetéknévhez. Méga Nina a legelviselhetőbb, de az se cseng jól együtt a Vargával. Más névötleted nincs?


Egyébként nekem se tetszenek az ilyen nevek, olyan gyönyörű magyar neveink vannak, remélem, nemsokára újra "divatba" jönnek.

2010. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen ezek közül kell választani, és is az Amirára szavazok. Nekem a Varga Veronika, Varga Viktória pl sokkal jobban tetszene.
2010. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az a baj,hogy ezek rövid nevek, de ha ezek közül választok akkor vagy Mira vagy Nina :)


A Miléna szép név amúgy, reagálva egy előző hozzászólóra:) Csoporttársamat is így hívják:)


Na szóval visszatérve a kérdéshez, nem szeretnétek két nevet adni? Válassz szerintem nyugodtan a felsoroltakból, de szerintem jobb...sokkal jobb ha mondjuk Varga Amira Lara, semmint simán Varga Lara:)

2010. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Varga Mira, de inkább Míra, hosszú í-vel, röviddel a margarin ugrik be. Míra: mint az Elveszett paradicsom-ban
2010. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik egyik név sem. És szerintem nem is illik a vezetéknevetekhez egyik sem, mert túl rövidek.

De. A Nina tetszik, de csak mint becenév.

2010. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a sok választ! Egyébként szerintem ezek nem tucatnevek, azok inkább a Luca, Panna, Hanna ilyesmik. Nekem meg ezek nem tetszenek, se a Sára, Viktória, Ajnácska, Gyopár. Na a másik csoport meg a Dzsenifer, Dzsesszika stb, ezektől a hideg ráz. Dehát nem vagyunk egyformák!

Valószínűleg Varga Amira Lara lesz, ahogy valaki ajánlotta, mert ez az apukájának is tetszik.


Miért, ha annyira "szörnyűek" ezek a nevek, mondjatok helyette jobbat. Mert nekünk ezek tetszenek.

2010. aug. 15. 13:55
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Hiába tetszenek, ha egyszer nem illenek a vezetéknevéhez. Inkább olyat adjatok, ami illik hozzá. Ismerősöm minden áron Annának akarta hívni a gyerekét, a férje meg Major, így lett a gyerek Major Anna... Persze a ti esetetek azért nem ennyire szörnyű, de sokan mondták, hogy nem illenek a választott nevek a vezetéknévhez, és szerintem is így van. Annyi név létezik, ha nem ragaszkodnátok ezekhez, biztos találnátok olyat, ami tetszik is és illik is a vezetéknévhez.


Nekem ezek tetszenek (próbáltam olyanokat, amik illenek a Vargához): Viola, Klaudia, Dóra, Nikolett, Luca, Tímea, Bettina, Beáta, Ágnes, Csilla, Dorottya.

2010. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!